Slide 1 of 2

Naturalis BIO Smoothie banán-kokos

180 g
BIO
209,90 Kč 1 166,11 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Smoothie Naturalis obsahuje vybrané superpotraviny i známá tropická ovoce, která jsou pro náš organismus více než vítaná. Jak již název napovídá, smoothie v sobě ukrývá skutečné kusy kokosu i banánu, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách a v BIO kvalitě. Kromě ostatních důležitých látek jsou zdrojem vlákniny.

Ve smoothie se můžete těšit i na chia semínka a konopná semínka, která jsou kromě jiného bohatá na omega-3 a omega-6. Ty příznivě působí na vysoký krevní tlak, upravují cholesterol či hladinu cukru v krvi. Rýžový protein je jeden z nejlepších zdrojů rostlinných bílkovin v přírodní formě snad na celém světě. Díky svému jedinečnému složení se po rýžovém proteinu sílí, ale zároveň tukově nepřibírá. I kvůli tomu je velmi často výživovými poradci doporučován u různých typů redukčních (hubnoucích) diet.

Sladkou tečkou je v případě Smoothie Naturalis obsah přirozeně sladké lucumy a příjemně karamelového kokosového cukru. Díky svému nízkému glykemickému indexu (kokosový cukr má GI 35) je vhodný i pro osoby, které omezují spotřebu cukru či sladkostí vůbec. Všechny suroviny, které smoothie obsahuje jsou pěstovány v přírodních podmínkách. Certifikáty jakosti typu BIO, Vegan, GMO Free a jiné jsou samozřejmostí. Smoothie Naturalis je vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Neobsahuje laktózu, rafinované cukry, barviva ani žádná pojidla či konzervanty. Jen a pouze 100 % BIO suroviny!

Sklenice není součástí balení.

Použití

1 větší polévkovou lžíci (cca 15 g) nasypte do šejkru, zalijte 200 ml studeného mléka (nebo rostlinné alternativy mléka) a pořádně protřepte. Vzniklá pěna dodá smoothie nový rozměr chuti.

O výrobci

Naturalis je česká značka a výrobce zdravé výživy čistě přírodního původu. V jejich produktovém portfoliu naleznete superpotraviny, čokolády, čaje, unikátní funkční směsi, přírodní proteiny či speciální smoothies (vše v prvotřídní BIO kvalitě). Všechny produkty vyrábí na území ČR ze surovin vypěstovaných a dovezených z celého světa od prověřených pěstitelů (Peru, USA, Indie, Brazílie aj.).

Receptury vyvíjeli interní inženýři, kteří mají mnohaleté zkušenosti a know-how s výrobou a vývojem zdravé stravy (která je stále populárnější).

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým světlem.

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika

Složení

Bio banánová mouka22 %
BIO semena chia (salvia hispanica)20 %
Bio kokosový cukr
Bio kokosová mouka11 %
Bio rýžový protein
Bio banán6 %
Bio kokos6 %
Bio konopná semena
Bio lucuma