• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Allnature BIO Kokosový olej

1 l
BIO
299,90 Kč 299,90 Kč/l
Země původu: Srí Lanka,

Kokosový olej Allnature se získává šetrným způsobem zpracováním kokosových ořechů v BIO kvalitě, díky čemuž si zachovává jedinečné složení.

Kokosový olej je v posledních letech jeden z nejoblíbenějších rostlinných tuků. Může za to především jeho všestrannost a jedinečné účinky na zdraví i vzhled člověka. Zatímco do 23°C si udržuje pevné skupenství, za větší teploty dochází k jeho tání. Rovněž má antibakteriální, hydratační a výživové vlastnosti.

Použití

Kokosový olej má skvělé uplatnění jak v kuchyni, neboť má vysoký kouřový bod a lze na něm i smažit, tak výborný je i na pleť, pokožku, nehty, vlasy či zuby.

O výrobci

Allnature je česká společnost zabývající se zdravou výživou již od roku 2013. Podnik vyrábí produkty, které jsou určeny pro ty, co chtějí být v kondici, mít více energie a zároveň vyzkoušet různé chutě přírody. Do nabídky vybírají potraviny vyrobené šetrnými metodami z přírodních surovin.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Výrobce

Allnature, s.r.o.
Březhradská 148
503 32 Hradec Králové

Složení

Přírodní kokosový olej z kontroloveného ekologického zemědělstvví100 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota3700 kJ/884 kcal
Tuky100 g
z toho nasycené mastné kyseliny92 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny0 g
Sůl0 g
Vláknina0 g