-42 %

Domestos Power 5 Lime & Cedarwood WC blok 3 x 55g

3 ks
Výhodná cena
79,90 Kč 26,63 Kč/ks139,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: Polsko,

Domestos Power 5 Lime & Cedarwood zanechá vaše WC čisté, zářící a se svěží vůní.

Síla v každém spláchnutí. Udržování svěžesti a čistoty vašeho WC nebylo nikdy tak snadné jako se závěsným WC blokem Domestos Power 5 Lime & Cedarwood. Tento účinný závěsný wc blok má ne jeden, ale hned pět klíčových výhod pro čistotu a mimořádnou svěžest. S každým jednotlivým spláchnutím uvolňuje blok pod okraj toaletní mísy aktivní čistící pěnu, která odstraňuje nečistoty i bakterie, desinfikuje, brání tvorbě vodního kamene, leští vaši toaletu a zároveň uvolňuje svěží a dlouhotrvající vůni limetky a cedru.
 


Použití

Zavěste WC blok přes okraj toaletní mísy a ujistěte se, že se nachází v proudu vody.

O výrobci

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Domestos, Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte pouze v původním obalu.

Upozornění

WC blok způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Vysoce toxický pro vodní organismy. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice, ochranný oděv, ochranné brýle a obličejový štít.

Při styku s kůží nebo vlasy okamžitě svlékněte veškeré kontaminované části oděvu a opláchněte kůži vodou. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko či lékaře.

Výrobce

UNILEVER ČR spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8 - Libeň
Česká republika