Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Zámecké vinařství Bzenec Müller Thurgau 2016 pozdní sběr, 1508 collection

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
169,90 Kč 226,53 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Müller Thurgau, oblast Morava. Bílé víno, polosuché. Oblast Morava, podoblast Slovácká. Jiskrná žlutá barva se zlatavými odlesky a velmi dobrou viskozitou. Vůně je plná, harmonická s tóny zahradního ovoce a nádechem muškátu. Chuť je plná, vyvážená, s ovocnými tóny s nádechem vanilky. Dlouhý závěr se šťavnatou kyselinou. Archivace 3-5 let. Ocenění: Prague Wine Trophy 2018 - Prague Gold hvězdy

O vinařství

Vinařství se nachází v krásném a romantickém prostředí Bzeneckého zámku, postaveného v pseudogotickém slohu. Výrobou vín v zámeckých sklepech navazuje na významnou historii tohoto místa. Sklepy čítají mnoho barikových i krásných ručně vyřezávaných sudů různých objemů. Zde o svá vína pečují zkušení sklepmistři a zároveň dbají na tradiční principy výroby vína a šetrné zpracování hroznů. Zámecké vinařství Bzenec ve spolupráci se svými sesterskými společnostmi Vinařství Mikrosvín Mikulov a Vinařství U Dvou lip s bioprodukcí hroznů obhospodařuje přes 500 ha vinic v podoblasti Slovácké, Mikulovské a Znojemské. V roce 2016 získalo titul Vinařství roku 2015 a Vinař roku 2016. Je šestinásobným držitelem titulu Šampiona Salonu vín – národní soutěže vín ČR a absolutním vítězem soutěže Prague Wine Trophy 2018.

Použití

Doporučujeme k drůbežímu masu a grilované zelenině. Teplota podávání 10-12 °C.

Výrobce

Zámecké vinařství Bzenec s.r.o.
Zámecká 1508
696 81 Bzenec

Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.