Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Hodnocení služby Vivino

Zámecké vinařství Bzenec Ego NO. 77 Tramín červený 2018 výběr z hroznů

0,75 l
Prémiová kvalitaTento produkt je určen starším 18 let.
219,90 Kč 293,20 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Tramín červený, oblast Morava. Bílé víno, polosladké. Oblast Morava, podoblast Znojemská. Zlatá barva a velmi dobrá viskozita. Vůně je intenzivní, harmonická a jemná s ovocným projevem připomínajícím meruňky a typickým tónem růže. Chuť je plná, kořenitá, šťavnatá s příjemnou kyselinou v kontrastu s jemným zbytkovým cukrem. Dlouhý závěr. Archivace 5-7 let. Ocenění: Prague Wine Trophy 2017 - Prague Gold, Oenoforum 2017 - zlatá medaile, Král vín ČR 2017 - bronzová medaile, Prague Wine Trophy 2018 - Prague Gold.

O vinařství

Vinařství se nachází v krásném a romantickém prostředí Bzeneckého zámku, postaveného v pseudogotickém slohu. Výrobou vín v zámeckých sklepech navazuje na významnou historii tohoto místa. Sklepy čítají mnoho barikových i krásných ručně vyřezávaných sudů různých objemů. Zde o svá vína pečují zkušení sklepmistři a zároveň dbají na tradiční principy výroby vína a šetrné zpracování hroznů. Zámecké vinařství Bzenec ve spolupráci se svými sesterskými společnostmi Vinařství Mikrosvín Mikulov a Vinařství U Dvou lip s bioprodukcí hroznů obhospodařuje přes 500 ha vinic v podoblasti Slovácké, Mikulovské a Znojemské. V roce 2016 získalo titul Vinařství roku 2015 a Vinař roku 2016. Je šestinásobným držitelem titulu Šampiona Salonu vín – národní soutěže vín ČR a absolutním vítězem soutěže Prague Wine Trophy 2018.

Použití

Doporučujeme ke kořenitým masovým pokrmům, husím paštikám a ovčím sýrům. Teplota podávání 10-12°C.

Výrobce

Zámecké vinařství Bzenec s.r.o.
Zámecká 1508
696 81 Bzenec

Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.