Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Amylon BIO Quick Milk magická brčka do mléka s příchutí vanilky

6 ks
BIO
37,90 Kč 6,32 Kč/ks
Země původu: Česká republika,

Magická brčka do mléka s příchutí vanilky. V balení je 6 brček (á 6 g). Neobsahují malé části.

Použití

Vyzkoušejte novinku BIO Kouzelná brčka do mléka, která ochutí každé mléko, nebo rostlinný nápoj. Vložte brčko do sklenice se studeným nebo teplým mlékem a vychutnejte si nápoj s fantastickou příchutí. Použijte jedno brčko do jedné sklenice s mlékem (cca 200 - 250 ml). Každé brčko je jen na jedno použití. Děti do 3 let mohou použít brčko pod dohledem dospělé osoby.

O výrobci

Amylon, akciová společnost, je tradiční výrobce kvalitních průmyslových a balených potravinářských výrobků. Tradice firmy sahá až do konce 19. století, kdy Christian Pešek začal průmyslově zpracovávat brambory. V jeho práci pokračoval od roku 1891 švagr František Malinský, který postupně skupoval další škrobárny a z malé továrničky vybudoval silný podnik. K roku 1912 se datuje založení samotné firmy Amylon, která vznikla fúzi škrobárnami v Nížkově a Přibyslavi. Po druhé světové válce se ronovský závod stal součástí národního podniku Amylon Havlíčkův Brod, později státního podniku Škrobárny. Ten byl privatizován po částech a současný Amylon vznikl jako samostatná akciová společnost v roce 1994.

Skladování

Uchovávejte v suchu.

Výrobce

Amylon, a. s.
Ronov nad Sázavou 13
582 28 Přibyslav
Česká republika

Složení

Bio třtinový cukr
BIO glukozový sirup
Bio dextróza
Přírodní aroma
Bio kurkuma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1683 kJ/396 kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy99 g
z toho cukry97 g
Bílkoviny g
Sůl g
Vláknina g