• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Magická brčka do mléka s příchutí vanilky. V balení je 6 brček (á 6 g). Neobsahují malé části.

Použití

Vyzkoušejte novinku BIO Kouzelná brčka do mléka, která ochutí každé mléko, nebo rostlinný nápoj. Vložte brčko do sklenice se studeným nebo teplým mlékem a vychutnejte si nápoj s fantastickou příchutí. Použijte jedno brčko do jedné sklenice s mlékem (cca 200 - 250 ml). Každé brčko je jen na jedno použití. Děti do 3 let mohou použít brčko pod dohledem dospělé osoby.

O výrobci

Tradice firmy sahá až do konce 19. století. V této době se Christian Pešek pustil do průmyslového zpracovávání brambor. Od roku 2011 se společnost Amylon, a. s. rozhodla jít cestou šetrného ekologického zemědělství a začala vyrábět také řadu BIO a bezlepkových produktů. Tímto krokem se přiblížila zákazníkům, kteří mají zájem kupovat čerstvé, chutné a autentické potraviny, a přitom chtějí respektovat přirozené přírodní cykly. 

Skladování

Uchovávejte v suchu.

Výrobce

Amylon a.s.
Švermova 117
580 01 Havlíčkův Brod
Česká republika

Složení

Bio třtinový cukr
BIO glukozový sirup
Bio dextróza
Přírodní aroma
Bio kurkuma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1683 kJ/396 kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy99 g
z toho cukry97 g
Bílkoviny g
Sůl g
Vláknina g