• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Titbit Zeleninový salát Pikant kuře & Krutony

250 g
89,90 Kč 359,60 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Salát pikantní kuře s pikantním dresinkem.

Pro milovníky ostřejšího jídla je tento salát, který jemně rozpálí chuťové buňky jako dělaný. Salátová směs a grilovaný kuřecí prsní řízek s chilli jsou tentokrát kombinovány s parmazánovými hoblinami, krutony a dýňovými semínky. Sladký pikantní dresink s ananasovým džusem doplňuje chuť salátu, za který firma Titbit obdržela prestižní ocenění Česká chuťovka.

Použití

Díky svému balení si salát můžete vzít kamkoliv s sebou. Skvělé do práce, na cesty nebo jen tak, když se vám zrovna nechce vařit a chcete si dát něco zdravého.

O výrobci

V roce 2000 spojila firma Titbit svou lásku pro dobré jídlo a snahu využívat ovoce a zeleninu a pustila se do segmentu hotových jídel a čerstvých zeleninových, lahůdkových a ovocných salátů.

Tuto divizi od nich v roce 2017 odkoupilo UGO, hlavní provozovatel salaterií a fresh barů v ČR. Novým majitelem značky Titbit – salát s chutí se stala společnost UGO trade.

Skladování

Uchovávejte teplotu mezi 0-5 °C.

Výrobce

UGO trade, s.r.o.
Za Drahou 165/1
Pod Bezručovým vrchem
794 01 Krnov