Orion Ateliér Hořká čokoláda 68 % s kousky kakaových bobů

100 g
64,90 Kč 649,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Hořká čokoláda 68 % s intenzivní chutí kakaa s kousky karamelizovaných kakaových bobů z oblasti rovníkové Afriky dodají čokoládě ještě intenzivnější chuť.

Autentický, opravdový, jedinečný. ORION Ateliér nabízí cestu, jak zažít výjimečný zážitek z čokolády.

ORION Ateliér staví na tradičních chutích společně s unikátní kombinací ingrediencí a kakaově vyvážené chuti čokolády ORION. Ingredience v ORION Ateliéru zůstávají ingrediencemi. Pravost surovin je tím nejdůležitějším. Čokolatiéři v ORION jsou mistři svého oboru, dělají to s lidskou tváří, poctivě a řemeslně. Objevte na Rohlik.cz nové pralinky a tabulkové čokolády ORION Ateliér.

Nestlé dlouhodobě podporuje farmáře z Pobřeží slonoviny a dalších zemí, kterým pomáhá zvyšovat úroveň jejich vzdělání, životní podmínky a kvalitu pěstovaných kakaových bobů. Tím přináší kvalitnější čokoládu i pro vás. Více na: https://www.nestlecocoaplan.com/

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Uchovejte v suchu, chraňte před teplem.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika