Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Hodnocení služby Vivino

Coppiere Chianti Classico DOCG Riserva

0,75 l
Prémiová kvalitaTento produkt je určen starším 18 let.
239,90 Kč 319,87 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Itálie,

Chianti, červené víno z Toskánska, je mezinárodně nejuznávanější italské víno. Chianti Classico DOCG je lisováno z hroznů odrůdy Sangiovese a zraje několik měsíců v dřevěném sudu. Červené suché víno rubínově červené barvy, vyvážené chuti s jemnou tříslovinou. Vůně sušeného ovoce v kombinaci sladkého koření, skořice a vanilky. V chuti plné, široké, harmonické s tóny červeného ovoce a tabáku. Dlouhý závěr. Obsah alkoholu 13%.

Použití

Toto víno chutná samo o sobě, dobře se hodí k pokrmům ze zvěřiny, červeným masům a silným sýrům. Podáváme při teplotě 18° - 20°C.

O výrobci

Italské vinařství Schenk je součástí skupiny Schenk Group, která byla založena v roce 1893 v Rolle (Švýcarsko), vlastní vinařství ve Švýcarsku, Francii, Itálii a Španělsku a je jedním z nejvýznamnějších producentů vína. Hlavní sídlo firmy bylo v roce 1960 přemístěno do Ory nedaleko Bolzana. Italské vinařství Schenk ve výrobě svých vín garantuje vysokou kvalitu, má skvělý tým vyškolených agronomů a enologů.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 14 - 16°C, archivace 5 - 7 let.

Výrobce

Schenk Italian Wineries
Via Stazione 43
I 39040 Ora (BZ)
Itálie

 

 

 

 

 

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.