Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
Hodnocení služby Vivino

Coppiere Chianti Classico DOCG Riserva

0,75 l
Prémiová kvalitaTento produkt je určen starším 18 let.
219,90 Kč 293,20 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: Itálie,

Chianti, červené víno z Toskánska, je mezinárodně nejuznávanější italské víno. Chianti Classico DOCG je lisováno z hroznů odrůdy Sangiovese a zraje několik měsíců v dřevěném sudu. Červené suché víno rubínově červené barvy, vyvážené chuti s jemnou tříslovinou. Vůně sušeného ovoce v kombinaci sladkého koření, skořice a vanilky. V chuti plné, široké, harmonické s tóny červeného ovoce a tabáku. Dlouhý závěr. Obsah alkoholu 13%.

Použití

Toto víno chutná samo o sobě, dobře se hodí k pokrmům ze zvěřiny, červeným masům a silným sýrům. Podáváme při teplotě 18° - 20°C.

O výrobci

Italské vinařství Schenk je součástí skupiny Schenk Group, která byla založena v roce 1893 v Rolle (Švýcarsko), vlastní vinařství ve Švýcarsku, Francii, Itálii a Španělsku a je jedním z nejvýznamnějších producentů vína. Hlavní sídlo firmy bylo v roce 1960 přemístěno do Ory nedaleko Bolzana. Italské vinařství Schenk ve výrobě svých vín garantuje vysokou kvalitu, má skvělý tým vyškolených agronomů a enologů.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 14 - 16°C, archivace 5 - 7 let.

Výrobce

Schenk Italian Wineries
Via Stazione 43
I 39040 Ora (BZ)
Itálie

 

 

 

 

 

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.