Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Titbit Cibulové chutney Ciburger

180 g
79,90 Kč 443,89 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Jemné cibulové chutney, ve kterém nenajdete nic než zachráněnou cibuli. Tím vznikla lahodná kombinace chutí, která je vhodná ke každému grilování

V Titbit se snaží neplýtvat a zbytečně nevyhazovat ovoce a zeleninu. Často stačí totiž jen opravdu málo, občas jen produkt nesplňuje parametry do regálů, přepravek či vaniček. Je moc malé, velké, krátké, baculaté nebo naopak úplně nejlepší, nejzralejší a nejsladší. 

Ciburger zvítězil ve své kategorii v České chuťovce za rok 2018 a navíc dostal speciální cenu „Harmonická potravina“. Znamená to, že se jedná o potravinu, ve které najdete 100% zeleniny, je 100% veganská, nenajdete v ní žádná dochucovadla, umělé náhražky a aromata.

Použití

Cibulové chutney se skvěle hodí k paštikám. Mimo svět paštik je to v podstatě všestranná ingredience, která se výtečně doplní nejrůznějšími druhy sýrů a doprovází nejeden tapas. Zakomponujete-li ho třeba do hamburgerů, nadchnete tím všechny vaše konzumenty. Je to lahodná kombinace chutí, která je vhodná ke každému grilování.

Vyzkoušejte recept na topinku s růžovkami

Klobouky růžovek očistíme, v případě potřeby oloupeme a nakrájíme na kousky. Na másle orestujeme cibuli, přidáme růžovky a kmín. Osolíme a opepříme. Restujeme doměkka. Nakonec přidáme dvě lžíce Ciburgeru (nebo podle chuti). Chléb opečeme na suché pánvi, navrch dáme směs z hub a ozdobíme bylinkami. 

Přejeme dobrou chuť!

O výrobci

Společnost TITBIT, s.r.o. přináší na trh nové chutě v podobě exotického ovoce, zeleniny, čerstvých bylinek a koření. Je to česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu a jeden z největších dodavatelů do široké sítě obchodních řetězců. Je průkopníkem v novinkách pro náš trh. Nově pracuje na projektu „TIBIT beze zbytku“, kdy se zpracovává ovoce a zelenina, které nesplňují standard prodeje, např. pro svůj nepravidelný tvar. Vyrábí se z nich pasty, chutney nebo exotické pálenky.

Skladování

Skladujte v temnu do 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do jednoho týdne.

Výrobce

TITBIT, s.r.o.
Pobřežní 16/18
186 00 Praha 8
Česká republika

Složení

Červená cibule85 %
Cukr
Červený vinný ocet
Červené víno
Ocet balsamico
Slunečnicový olej
Bobkový list
Sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota465 kJ/112 kcal
Tuky1.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.2 g
Sacharidy21.2 g
z toho cukry17.9 g
Bílkoviny1.9 g
Sůl0.37 g
Vláknina g

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.