Slide 1 of 2

Passion Chocolate Mléčná čokoláda Lesní plody

100 g
Prémiová kvalita
149,90 Kč 1 499,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Mléčná čokoláda Lesní plody. Min. obsah kakaa 38%.

Nasládlá mléčná čokoláda původem z Venezuely má čistou a intenzivní chuť kakaa a mléka. Neodolatelná kombinace sladkých lesních plodů a višní je skutečně návyková. Jakmile ji jednou ochutnáte, nebudete chtít přestat.

Passion Chocolate je jedna z mála čokoládoven založených v Praze. Vychutnejte si čerstvě připravené čokolády a pralinky, které jsou vyráběny ručně v pražském ateliéru. Naším cílem je příprava kvalitní belgické čokolády a pralinek v moderním stylu. Každý námi vyrobený kus tak získává svůj specifický charakter.

Při výrobě našich produktů používáme špičkovou čokoládu Callebaut a Cacao Barry. Tyto značkové čokolády jsou známy pro svou kvalitu a dlouhou tradici. Kakaové boby si v těchto společnostech sami vybírají i zpracovávají, mají tedy možnost aktivně ovlivňovat a kontrolovat jejich kvalitu. V roce 1996 se belgický výrobce čokolády Callebaut a francouzská čokoládovna Cacao Barry spojili a vytvořili novou společnost s názvem Barry Callebaut. S více než 6000 zaměstnanci ve 30ti zemích je fima Barry Callebaut uznávaná na světovém potravinářském trhu nejen jako spolehlivý dodavatel vysoce kvalitních produktů, ale také jako společnost se silnou sociální odpovědností, zejména pro zásadu nezaměstnávat děti mladší 18let.

Skladování: skladovat v teplotách od 8 do 20°C, chránit před působením přímého světla a slunečního záření.

Složení

Mléčná čokoláda38.6 %
Kakaová hmota
Cukr
Kakaové máslo
Sušené plnotučné mléko
E322 - Lecitiny
Přírodní vanilkové aroma
Mrazem sušené třešně
Černý rybíz
Borůvky
Brusinky
Perla
Bílá čokoláda
Pšeničná mouka
Škrob
Sůl
Barvivo
E171 - Oxid titaničitý
Kakaové máslo
Glukózový sirup
Zobrazit vše

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.