Slide 1 of 2

Passion Chocolate Bílá čokoláda se zeleným čajem Matcha

100 g
Prémiová kvalita
129,90 Kč 1 299,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Čokoláda se zeleným čajem Matcha.

Špetka práškového čaje matcha přidaného do čokolády uspokojí vaši touhu po sladkém, ale je rozhodně zdravější. Obsahuje velké množství antioxidantů, vitamínů a minerálů, které zklidní vaši mysl a zároveň nabijí tělo energií a podpoří metabolismus, čímž přispějí k redukci váhy.

Passion Chocolate je jedna z mála čokoládoven založených v Praze. Vychutnejte si čerstvě připravené čokolády a pralinky, které jsou vyráběny ručně v pražském ateliéru. Naším cílem je příprava kvalitní belgické čokolády a pralinek v moderním stylu. Každý námi vyrobený kus tak získává svůj specifický charakter.

Při výrobě našich produktů používáme špičkovou čokoládu Callebaut a Cacao Barry. Tyto značkové čokolády jsou známy pro svou kvalitu a dlouhou tradici. Kakaové boby si v těchto společnostech sami vybírají i zpracovávají, mají tedy možnost aktivně ovlivňovat a kontrolovat jejich kvalitu. V roce 1996 se belgický výrobce čokolády Callebaut a francouzská čokoládovna Cacao Barry spojili a vytvořili novou společnost s názvem Barry Callebaut. S více než 6000 zaměstnanci ve 30ti zemích je fima Barry Callebaut uznávaná na světovém potravinářském trhu nejen jako spolehlivý dodavatel vysoce kvalitních produktů, ale také jako společnost se silnou sociální odpovědností, zejména pro zásadu nezaměstnávat děti mladší 18let.

Skladování: skladovat v teplotách od 8 do 20°C, chránit před působením přímého světla a slunečního záření.

Složení

Bílá čokoláda
Cukr
Kakaové máslo
Sušené plnotučné mléko
E322 - Lecitiny
Přírodní vanilkové aroma
Prášek ze zeleného čaje matcha
Sušený jogurt

Alergeny

Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.