Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Passion Chocolate Tmavá čokoláda Lískové Oříšky a Pistácie

30 g
Prémiová kvalita
49,90 Kč 1 663,33 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Tmavá čokoláda Lískové Oříšky a Pistácie. Min. obsah kakaa 80%.

Směs čokolády původem ze Svatého Tomáše a Tanzanie, oblasti bohaté na červenozem. Tato extrahořká čokoláda se silnou ovocnou příchutí je obohacena o aroma červeného čaje. Čokoláda obsahuje vynikající kombinaci pražených piemontských lískových oříšků a chutných pistácií. Udělejte si přestávku a vychutnejte si ji.

Passion Chocolate je jedna z mála čokoládoven založených v Praze. Vychutnejte si čerstvě připravené čokolády a pralinky, které jsou vyráběny ručně v pražském ateliéru. Naším cílem je příprava kvalitní belgické čokolády a pralinek v moderním stylu. Každý námi vyrobený kus tak získává svůj specifický charakter.

Při výrobě našich produktů používáme špičkovou čokoládu Callebaut a Cacao Barry. Tyto značkové čokolády jsou známy pro svou kvalitu a dlouhou tradici. Kakaové boby si v těchto společnostech sami vybírají i zpracovávají, mají tedy možnost aktivně ovlivňovat a kontrolovat jejich kvalitu. V roce 1996 se belgický výrobce čokolády Callebaut a francouzská čokoládovna Cacao Barry spojili a vytvořili novou společnost s názvem Barry Callebaut. S více než 6000 zaměstnanci ve 30ti zemích je fima Barry Callebaut uznávaná na světovém potravinářském trhu nejen jako spolehlivý dodavatel vysoce kvalitních produktů, ale také jako společnost se silnou sociální odpovědností, zejména pro zásadu nezaměstnávat děti mladší 18let.

Skladování: skladovat v teplotách od 8 do 20°C, chránit před působením přímého světla a slunečního záření.

Složení

Tmavá čokoláda80 %
Kakaová hmota
Cukr
Kakaové máslo
Sušené plnotučné mléko
E322 - Lecitiny
Přírodní vanilkové aroma
Pražené lískové oříšky
Pistácie

Alergeny

Sójové boby
Mléko
Skořápkové plody
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.