Passion Chocolate Bílá čokoláda Třešeň a Pistácie

30 g
49,90 Kč 1 663,33 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Bohatá a krémová čokoláda má výraznou mléčnou chuť jen s pouhou špetkou nasládlosti. 100% kakaové máslo ze speciálně vybraných kakaových bobů nabízí výraznou přirozenou vanilkovou chuť. Lahodná kombinace lesního ovoce a třešní vás rozjasní a zlepší vám náladu.

Passion Chocolate je jedna z mála čokoládoven založených v Praze. Vychutnejte si čerstvě připravené čokolády a pralinky, které jsou vyráběny ručně v pražském ateliéru. Naším cílem je příprava kvalitní belgické čokolády a pralinek v moderním stylu. Každý námi vyrobený kus tak získává svůj specifický charakter.

Při výrobě našich produktů používáme špičkovou čokoládu Callebaut a Cacao Barry.  Tyto značkové čokolády jsou známy pro svou kvalitu a dlouhou tradici. Kakaové boby si v těchto společnostech sami vybírají i zpracovávají, mají tedy možnost aktivně ovlivňovat a kontrolovat jejich kvalitu. V roce 1996 se belgický výrobce čokolády Callebaut a francouzská čokoládovna Cacao Barry spojili a vytvořili novou společnost s názvem Barry Callebaut. S více než 6000 zaměstnanci ve 30ti zemích je fima Barry Callebaut uznávaná na světovém potravinářském trhu nejen jako spolehlivý  dodavatel vysoce kvalitních produktů, ale také jako společnost se silnou sociální odpovědností, zejména pro zásadu nezaměstnávat děti mladší 18let.

 

 

Skladování

Skladujte v teplotách od 8 do 20°C, chraňte před působením přímého světla a slunečního záření. 

Výrobce

Cambriel s.r.o.
Vrchlabska 26
197 00 Prague – Kbely
 

Složení

Bílá čokoláda
Cukr
Kakaové máslo
Sušené plnotučné mléko
E322 - Lecitiny
Přírodní vanilkové aroma
Pistácie
Sušené kousky třešní
Červený rybíz
Borůvka
Brusinka

Alergeny

Sójové boby
Mléko
Skořápkové plody
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.