Slide 1 of 2

Passion Chocolate Cuvée čokoláda Lesní plody a Jogurt

80 g
Prémiová kvalita
109,90 Kč 1 373,75 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Cuvée Lesní plody a Jogurt.

Tato čokoláda obsahuje hojné množství lesních plodů. Jediný kousek vám připomene sladké letní dny. Posaďte se a vychutnejte si exotickou kombinaci sladkých a kyselých chutí. Jistě si ji zamilujete.

Passion Chocolate je jedna z mála čokoládoven založených v Praze. Vychutnejte si čerstvě připravené čokolády a pralinky, které jsou vyráběny ručně v pražském ateliéru. Naším cílem je příprava kvalitní belgické čokolády a pralinek v moderním stylu. Každý námi vyrobený kus tak získává svůj specifický charakter.

Při výrobě našich produktů používáme špičkovou čokoládu Callebaut a Cacao Barry. Tyto značkové čokolády jsou známy pro svou kvalitu a dlouhou tradici. Kakaové boby si v těchto společnostech sami vybírají i zpracovávají, mají tedy možnost aktivně ovlivňovat a kontrolovat jejich kvalitu. V roce 1996 se belgický výrobce čokolády Callebaut a francouzská čokoládovna Cacao Barry spojili a vytvořili novou společnost s názvem Barry Callebaut. S více než 6000 zaměstnanci ve 30ti zemích je fima Barry Callebaut uznávaná na světovém potravinářském trhu nejen jako spolehlivý dodavatel vysoce kvalitních produktů, ale také jako společnost se silnou sociální odpovědností, zejména pro zásadu nezaměstnávat děti mladší 18let.

Skladování: skladovat v teplotách od 8 do 20°C, chránit před působením přímého světla a slunečního záření.

Složení

Mléčná čokoláda38.6 %
Kakaová hmota
Cukr
Kakaové máslo
Sušené plnotučné mléko
E322 - Lecitiny
Přírodní vanilkové aroma
Bílá čokoláda
Cukr
Kakaové máslo
Sušené plnotučné mléko
E322 - Lecitiny
Přírodní vanilkové aroma
Sušené kousky třešní
Červený rybíz
Maliny
Jahoda

Alergeny

Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.