Yam Yam Sushi set Ni

300 g
Prémiová kvalita
109,90 Kč 366,33 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Sushi set prémiové kvality připravený sushi mastery v restauraci Yam Yam.

Sushi set byl připravený v restauraci Yam Yam, která si zakládá na kvalitě. Vaří z čerstvých surovin, používá tradiční postupy a snaží se zachovat historii těchto báječných pokrmů. Pokud chcete poznat tu pravou vyváženost chutí asijských jídel, Yam Yam je pro vás to pravé!

Ušetří vám čas strávený přípravou. Vezměte si ho do práce či kamkoliv jinam a užijte si jeho skvělou chuť.

O sushi

Sushi je jedno z nejznámějších jídel japonské kuchyně. Po celém světě se stalo oblíbeným nejen pro svoji netradičnost, ale také výživovou hodnotu. Je zdrojem mnohých, pro lidské tělo důležitých látek – kvalitních bílkovin, nenasycených kyselin, jódu, proteinů a minerálů a navíc obsahuje málo tuku a kalorií, hodí se proto i pro dietnější stravování.

Šéfkuchař, Potraviny, Suši, Kalifornie Se Valí, Kuchyně

Použití

Určeno k příme konzumaci.

O výrobci

Šéfkuchaři z Yam Yam vkládají do pokrmů bohaté zkušenosti získané na cestách po Asii a jejich nadšení poznáte z každého sousta. Mění význam spojení „fast food“ a připravují pro vás jídlo, které je rychlé, zdravé, z kvalitních surovin a lehké na trávení – a těžké si nezamilovat. Vaří z čerstvých surovin, používají tradiční postupy a snaží se zachovat historii jejich báječných pokrmů - stejně jako v Thajsku. To je jejich filozofie. 

Výsledek obrázku pro yam yam logo

Skladování

Skladujte při teplotě do 4°C. 

Výrobce

Yam Yam
5. května 1670
140 00  Praha 4 - Nusle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 1 den.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Rýže
Mořská řasa
Losos
Máslová ryba
Okurka
Žlutá ředkev
Wasabi
Zázvor
Sojová omáčka

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.