• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Rohlik.cz Farmářská vejce z volného chovu

Tento produkt již není v nabídce.
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Kvalitní farmářská vejce od slepic z volného chovu.

Označení 1-CZ-6280.

Velikost M+L. 

Slepice ve volném chovu jsou chované nejšetrnější cestou chovu nosnic s důrazem na vysokou úroveň welfare zvířat. Tzn. chov bez klecí a možnost volného výběhu. Chovatel tak může užívat ke značení vajec značku 1CZ, která znamená chov nosnic ve volném výběhu. Zde slepice může přirozeně hrabat, běhat, popelit se apod.

Třídění vajec zajišťuje moderní třídicí stroj, který zajištuje třídění vajec dle hmotnostních kategorií, balení do krabiček a proložek. Dále se stroj stará o vyřazení vajec, které nesplňují přísné normy, například odstraňuje z oběhu prasklá, špinavá a krvavá vejce. Nestane se tedy, že by se do krabičky zabalilo vejce pod váhou nebo znečištěné.

Použití

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Vejce můžete využít například v receptu plněná vejcepomazánka z vejce a avokádasalát s vejcem a slaninou nebo burger s hovězím masem a vejcem.

Více receptů naleznete přímo v sekci vejce v kategorii chef.

O výrobci

Závod Drůbežárna Markovice patří mezi tradiční a zavedené české producenty vajec.

Roční kapacita výroby vajec je na hranici 17 milionů kusů. Mimo výroby vajec je tento závod i producentem kuřic, které prodávají do sítě smluvních obchodních partnerů, drůbežářských podniků a farem.

Vzhledem k poměrně rozsáhlému areálu tohoto závodu, zde byl vytvořen i pastevní areál pro rozšiřující se stádo ovcí plemene TEXEL, které již několik let udržuje tento areál s minimálními materiálními náklady.

Skladování

Skladujte při teplotě 5–18°C.

Výrobce

Farma Markovice
Markovice
286 01 Čáslav
Česká republika

Složení

Složení: vejce

Alergeny: 3 vejce