Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
-38 %
Slide 1 of 2

Prskavky, délka 90cm, 3ks

3 ks
Tento produkt je určen starším 18 let.
Akce do 31. 12.
79,90 Kč 26,63 Kč/ks129,90 Kč
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Čína,

K Vánocům a ke stromečku již léta patří zapálení prskavek. Děti i dospělí tuto zábavu doslova milují.

  • balení obsahuje 3 ks prskavek
  • délka 90 cm
  • délka hoření prskavky 170 vteřin

Použití

Vánoční prskavky určené pro venkovní použití. Prskavky zapalujte jednotlivě nad nehořlavým povrchem. Po dohoření jsou prskavky stále horké, doporučujeme odložit například do sklenice s vodou.

O výrobci

Firma CZECH PYRO & TARRA FIREWORKS s.r.o. působí na trhu pyrotechniky již 16 let a řadu informací i zkušeností získává u čínských expertů. Ve spolupráci se světovými čínskými experty realizuje ohňostroje šité na míru zákazníkům.

Skladování

Skladujte pouze v původním obalu. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.

Upozornění

První pomoc

  1. Vdechnutí: Dojde-li k dlouhodobému vdechování dýmu pocházejícího z funkce výrobku, odveďte postiženou osobu na dobře větrané místo a v případě nutnosti provádějte umělé dýchání.
  2. Styk s kůží: Při styku pyrotechnických složí s pokožkou, v případě rozsypání, je možná alergická reakce u osob s citlivou pokožkou. V případě zasažení je nutno zasažené místo omýt mýdlovou vodou, a pokud dojde k alergické reakci, navštívit lékaře.
  3. Styk s okem: Při zasažení očí vypláchnout přípravkem k tomu určeným a vždy navštívit lékaře. Dojde-li k popálení, je nutno při ošetřování postupovat podle rozsahu popálení obvyklým způsobem. Popálení může být nebezpečné, neboť teplota hoření efektu je vysoká (výrobky obsahují jako hořlavinu práškové kovy).

Výrobce

CZECH PYRO & TARRA FIREWORKS s.r.o.
Hlučínská 1347/3A,
747 14 Ludgeřovice