Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

VitaCup Mango bez přidaného cukru a SO2

150 g
79,90 Kč 532,67 Kč/kg
Země původu: Thajsko,

Mango 100% nesířené, bez přidaného cukru.

 

Sušené ovoce bez přidaného cukru a síry si díky šetrnému zpracování zachovává většinu živin čerstvých plodů. Díky sníženému obsahu vody jsou až čtyřnásobně koncentrovanější. Je to výborná náhrada čerstvého ovoce, zejména pak v zimních měsících.

 

Má vysoký obsah pouze ovocných (přírodních) cukrů, které dodají tělu rychle spotřebovanou energii, proto jsou vhodnou výživou pro sportovce nebo při pracovním vytížení.

 

Využít se dá jako přírodní sladidlo při přípravě cereální snídaně.

 

Tip - pokud chcete nakrájet sušené ovoce snadno a rychle, namočte si nejdřív nůž do oleje. Krájení vám půjde mnohem lépe.

 

Skladování: do 25°C.

Složení

Mango100 %
E330 - Kyselina citronová

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1507 kJ/360 kcal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy89 g
z toho cukry42 g
Bílkoviny1 g
Sůl0 g
Vláknina2 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.