Biofarma DoRa Kozí sýr přírodní v olejovém nálevu s bazalkou

190 g
Od českého farmářePrémiová kvalita
69,90 Kč 367,89 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Kozí sýr v olejovém nálevu s bazalkou vyrobený dle vlastní receptury.

Surovinou je pasterované kozí mléko nejvyšší kvality vyprodukované na ekologické farmě. Pomazánkový sýr z kozího mléka má jemnou lahodnou chuť a je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku.

Složení bílkoviny je odlišné od bílkoviny kravské, a proto jsou sýry z kozího mléka vhodné pro spotřebitele, kteří trpí alergií na kravskou bílkovinu. Je celkově lépe stravitelný. Pravidelná konzumace posiluje imunitní systém.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Kozí sýry v olejovém nálevu patří k žádaným specialitám pro opravdové labužníky. Jsou vhodné jako dezert k vínu. Jemně voní po bylinkách.

O výrobci

Pastrňákovi jsou původem z Prahy, po pádu socialismu se ale život elektroinženýra, ekonomky a jejich syna Matěje zásadně změnil. Jako dědicové posledního majitele získali v restituci rozlehlé hospodářství v Ratibořicích u Jaroměřic nad Rokytnou na Moravě.

Psal se rok 1992 a padlo rozhodnutí opustit Prahu. Pastrňákovi bez jakýchkoliv předchozích zkušeností odstartovali na tehdejší dobu neobvyklou produkci výrobků z kozího mléka. Začínali s dvěma kusy, dnes farma zaměstná 15 lidí, kteří pečují o 850 koz, z nichž 550 denně nadojí 1400 litrů mléka. Farma navíc funguje v rámci norem ekologického zemědělství v celém procesu výroby.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–6 °C a spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Výrobce

BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1
67 551, Jaroměřice nad Rokytnou
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 90 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kozí sýr přírodní
Pasterované kozí mléko
Jedlá sůl
Mlékařské kultury
Syřidlo
Slunečnicový olej
Bazalka1 %
Tuk min.18 %
Sušina min.40 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota2391 kJ/572 kcal
Tuky58.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny13 g
Sacharidy1.2 g
z toho cukry0.8 g
Bílkoviny10.6 g
Sůl0.5 g
Vláknina0 g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.