-20 %

Ambi Pur Car Spring Awakening 3Volution startovací sada

20 ml
Výhodná cena
159,90 Kč 7 995,00 Kč/l199,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: Bulharsko,

Ambi Pur 3Volution Infinity Spring Awakening nepřetržitě odstraňuje pachy a střídá 3 vzájemně se doplňující vůně pro svěžest, kterou budete vnímat, a zároveň vydrží až 90 dnů (při používání 12 hodin denně s nastavením nejnižší úrovně odpařování).

Intenzivnější vůně s větším dosahem naplní místnost vůní – vnímejte klid, který vás obklopí, když se vzduch naplní touto čistou a decentní vůní. U běžných elektrických osvěžovačů se na vůně rychle zvykne a přestaneme je vnímat. Osvěžovač vzduchu Ambi Pur 3Volution svěžest obnovuje tím, že se každých 45 minut automaticky střídají 3 vzájemně se doplňující vůně. Náplně Ambi Pur 3Volution používejte s odpařovacím strojkem 3 Volution, abyste naplnili váš domov svěžestí a vůní, kterou budete vnímat den co den, týden co týden. 3Volution také umožňuje nastavit intenzitu odpařování vůně a tak vám pomůže vytvořit požadovanou atmosféru. 

Použití

  1. Vůni aktivujte pevným zatlačením svorky směrem nahoru, dokud neuslyšíte kliknutí. 
  2. Umístětě na ventilační zařízení vozidla. 
  3. Pomocí regulátoru nastavte požadovanou intenzitu odpařování vůně.

Neustále odstraňuje pachy a střídá 3 vzájemně se doplňující vůně pro výraznou svěžest. Vydrží až 90 dnů (při používání 12 hodin denně s nastavením nejnižší úrovně odpařování). IS 2× větším účinkem: intenzivnější vůně s větším dosahem. Vůně inspirovaná svěžím exotickým ovocem z karibské pláže lemované palmami. 3Volution s technologií Odourclear nepřetržitě odstraňuje pachy a zanechává lehkou svěží vůni. 3Volution střídá vzájemně se doplňující vůně každých 45 minut pro svěžest, kterou budete vnímat. 

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, dámské hygienické potřeby, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Upozornění 

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s kůží a očima. Používejte ochranné rukavice.

Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody.

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze  vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Při požití: Okamžitě volejte toxikologické informační středisko/lékaře. Nevyvolávejte zvracení. Lidé trpící zvýšenou citlivostí na parfémy by měli při používání tohoto výrobku dbát zvýšené opatrnosti. Osvěžovače vzduchu nenahrazují dodržování zásad čistoty a hygieny.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké