Allnature BIO Kurkuma prášek

100 g
BIO
89,90 Kč 899,00 Kč/kg
Země původu: Indie,

Allnature BIO kurkuma v prášku je díky své barvě označována jako indický šafrán.

Kurkumě se díky barvě často říká indický šafrán, a i když se s ní dá kořenit samostatně, u nás ji známe především z různých kari směsí. Kurkuma obsahuje vzácné éterické oleje ve formě kurkuminu, sabinenu a felandrenemu, které jí dodávají nejen její krásně žlutou barvu, ale mají především příznivý vliv na lidský organismus.

Podle schválených zdravotních tvrzení je kurkuma antioxidant a působí protizánětlivě. Podporuje normální trávení, správnou činnost jater, má dobrý vliv na kardiovaskulární systém, krevní oběh a imunitní systém. Udržuje dobrý stav kloubů a kostí. Podporuje normální činnost nervové soustavy, dýchacího systému, pokožky a duševní rovnováhu.

Použití

Kurkuma má jemně pikantní chuť, lze ji přidávat do polévek, dušené nebo restované zeleniny, rýže, míchaných vajíček i do těsta.

O výrobci

Allnature je česká společnost zabývající se zdravou výživou již od roku 2013. Podnik vyrábí produkty, které jsou určeny pro ty, co chtějí být v kondici, mít více energie a zároveň vyzkoušet různé chutě přírody. Do nabídky vybírají potraviny vyrobené šetrnými metodami z přírodních surovin.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a temnu.

Výrobce

Allnature s.r.o.
Březhradská 148
503 32 Hradec Králové
Česká republika

Složení

Kurkuma mletá*100 %
* Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Obiloviny obsahující lepek
Podzemnice olejná
Skořápkové plody
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.