Walmark

Biopron Laktobacily BabyBifi+ tob.30

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
259,90 Kč 259,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

400+ zákazníků má v Oblíbených

Doplněk stravy. Probiotikum s vysokým podílem bifidobakterií. - 1 miliarda aktivních bakterií v denní dávce. - vhodný již od narození tobolky. - jejichž obsah lze vysypat. Probiotický komplex Biopron LAKTOBACILY Baby BIFI představuje vyváženou kombinaci probiotických kultur obohacenou o prebiotika fruktooligosacharidy (FOS). Jeho speciální složení je přizpůsobené dětské střevní mikroflóře. Obsahuje 3 kmeny bifidobakterií v kombinaci s laktobacily, obsah probiotických kmenů je doplněn prebiotickými fruktooligosacharidy. Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří bifidobakterie, které jsou vhodné zejména pro dětský organismus. Bifidobakterie jsou první mikroorganismy, které osídlují trávicí trakt dítěte. Biopron LAKTOBACILY Baby BIFI je obzvlášť vhodný nejen v průběhu, ale i po užívání antibiotik. Přípravek je určený dětem od narození. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Balení: 30 tobolek.

Denní dávka obsahuje (množství/1 tobolka): Probiotický komplex: 1 miliarda CFU* - Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei. Fruktooligosacharidy: 165,6 mg. *CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units). Fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.

Dávkování: Obsah 1 tobolky denně během jídla. Způsob užívaní u dětí od narození do 3 let: tobolku mírným stiskem a pootočením snadno otevřete a obsah smíchejte bezprostředně před použitím s mlékem či jiným jídlem. Děti od 3 let mohou tobolku spolknout.

Výrobce: WALMARK

EAN: 8596024012638