Teekanne BIO Organics Calm & Relax

36 g
BIO
 81,90 Kč 2 275,00 Kč/kg
Země původu: EU,

Jemný BIO bylinný čaj s medovým keřem, meduňkou a chmelem. 

Udělejte si přestávku a získejte zpět svou vnitřní rovnováhu. Klidná hra mysli. Někdy může být život naprosto stresující. V dnešní době je ještě důležitější, abyste si dokázali udělat pauzu. Snažte se odpočívat a nechte volný průběh příjemným myšlenkám. Dokonalým společníkem vám bude Organics Calm & Relax. Zastavte se a vychutnejte si příjemně lahodný šálek čaje.

Čaje v balení jsou baleny samostatně po jednotlivých sáčcích.

Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 5-8 minut luhovat. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle vaší chuti.

O výrobci

Společnost Teekanne pořizuje většinu svých klíčových surovin od monitorovaných smluvních pěstitelů, aby tak zajistila vysokou úroveň kvality. Veškeré suroviny procházejí čtyřmi kontrolami kvality: před nákupem, po obdržení dodávky, po jejich smíchání a po dokončení výroby. 

Mateřská společnost Teekanne GmbH byla založena v roce 1882 v německých Drážďanech jako čajovna „Japonského a čínského zboží a čaje“ pod názvem R. Seelig & Hille. Dnes polečnost Teekanne GmbH & Co. KG sídlí v Düsseldorfu a je světovým lídrem ve výrobě čaje v čajových sáčcích. 

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstraße 120
A-5020 Salzburg
Rakousko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 468 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.