Teekanne BIO Organics Sleep & Dream

34 g
BIO
 81,90 Kč 2 408,82 Kč/kg
Země původu: EU,

Jemný BIO bylinný čaj s meduňkou, mátou a květy levandule. 

Nechte den pomalu vyprchávat až se následně ponoříte do sladkých snů díky večernímu čaji Sleep&Dream. Je čas snít. Někdy po náročném dni potřebujete odpočinek. Stačí sám sebe vypnout, a zapnout konvici na čaj. Během několika minut své kouzlo naplno rozvine meduňka a květy levandule. Hotovo - Váš čaj na večer je připravený. Pak se už nechte jen unášet krásnými sny. Organics Sleep & Dream - jako načechraný polštář na dobrou noc.

Na obrázku může být: 1 osoba, nápoje

Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 5 minut luhovat. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle Vaší chuti.

O výrobci

Společnost Teekanne pořizuje většinu svých klíčových surovin od monitorovaných smluvních pěstitelů, aby tak zajistila vysokou úroveň kvality. Veškeré suroviny procházejí čtyřmi kontrolami kvality: před nákupem, po obdržení dodávky, po jejich smíchání a po dokončení výroby. 

Mateřská společnost Teekanne GmbH byla založena v roce 1882 v německých Drážďanech jako čajovna „Japonského a čínského zboží a čaje“ pod názvem R. Seelig & Hille. Dnes polečnost Teekanne GmbH & Co. KG sídlí v Düsseldorfu a je světovým lídrem ve výrobě čaje v čajových sáčcích. 

Skladování

Skladujte v suchu, při teplotě +5°C až +25°C.

Výrobce

TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstraße 120
A-5020 Salzburg
Austria

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 434 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.