Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Teekanne BIO Organics Sweet Mint

30 g
BIO
79,90 Kč 2 663,33 Kč/kg
Země původu: EU,

Jemný BIO bylinný čaj s mátou peprnou a se sladkou lékořicí. 

V mnoha zemích je mátový čaj zásadní součástí každodenního života. Ke své oblíbenosti do hry zapojili také lékořici! Již v dávných dobách, ještě předtím, než se objevili lékořicové bonbóny, se lékořice hojně používala na pití v arabském světě. Nyní se Teekanne vrací ke svým kořenům a nabízí vám aromatický čaj. Organics Sweet Mint je moderní verzí znovuobjevené lahůdky.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí

Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 5-8 minut luhovat. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle Vaší chuti.

O výrobci

Společnost Teekanne pořizuje většinu svých klíčových surovin od monitorovaných smluvních pěstitelů, aby tak zajistila vysokou úroveň kvality. Veškeré suroviny procházejí čtyřmi kontrolami kvality: před nákupem, po obdržení dodávky, po jejich smíchání a po dokončení výroby. 

Mateřská společnost Teekanne GmbH byla založena v roce 1882 v německých Drážďanech jako čajovna „Japonského a čínského zboží a čaje“ pod názvem R. Seelig & Hille. Dnes polečnost Teekanne GmbH & Co. KG sídlí v Düsseldorfu a je světovým lídrem ve výrobě čaje v čajových sáčcích. 

Skladování

Skladujte v suchu, při teplotě +5°C až +25°C.

Výrobce

TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstraße 120
A-5020 Salzburg
Austria

Složení

Máta peprná*50 %
Lékořice*50 %
*z ekologického zemědělství

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota3 kJ/1 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy0.1 g
z toho cukry0.1 g
Bílkoviny0.1 g
Sůl g
Vláknina g