Teekanne BIO Organics Sweet Mint

30 g
BIO
79,90 Kč 2 663,33 Kč/kg
Země původu: EU,

Jemný BIO bylinný čaj s mátou peprnou a se sladkou lékořicí. 

V mnoha zemích je mátový čaj zásadní součástí každodenního života. Ke své oblíbenosti do hry zapojili také lékořici! Již v dávných dobách, ještě předtím, než se objevili lékořicové bonbóny, se lékořice hojně používala na pití v arabském světě. Nyní se Teekanne vrací ke svým kořenům a nabízí vám aromatický čaj. Organics Sweet Mint je moderní verzí znovuobjevené lahůdky.

Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 5-8 minut luhovat. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle vaší chuti.

O výrobci

Společnost Teekanne pořizuje většinu svých klíčových surovin od monitorovaných smluvních pěstitelů, aby tak zajistila vysokou úroveň kvality. Veškeré suroviny procházejí čtyřmi kontrolami kvality: před nákupem, po obdržení dodávky, po jejich smíchání a po dokončení výroby. 

Mateřská společnost Teekanne GmbH byla založena v roce 1882 v německých Drážďanech jako čajovna „Japonského a čínského zboží a čaje“ pod názvem R. Seelig & Hille. Dnes polečnost Teekanne GmbH & Co. KG sídlí v Düsseldorfu a je světovým lídrem ve výrobě čaje v čajových sáčcích. 

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstraße 120
A-5020 Salzburg
Rakousko

Složení

Máta peprná*50 %
Lékořice*50 %
*z ekologického zemědělství

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota3 kJ/1 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy0.1 g
z toho cukry0.1 g
Bílkoviny0.1 g
Sůl g
Vláknina g