-10 %

Teekanne BIO Organics Oriental Chai

36 g
BIO
Akce do 31. 8.
71,90 Kč 
79,90 Kč1 997,22 Kč/kg
Země původu: EU,

Jemný BIO kořeněný čaj se zázvorem, kardamonem a skořicí. 

Zažijte orientální cestu: lahodně pikantní čaj, který posiluje vaše smysly. Cesta orientem: Slovo ""Chai"" pochází z čínštiny a jednoduše znamená čaj. Pít tedy čaj jako Chai, znamená pít Chai Masala. Čajová směs s kořením, která chutná nejlépe s mlékem. Nejlepší Organics Oriental Chai musíte tedy vyzkoušet a naplno si ho užít.

Čaje v balení jsou baleny samostatně po jednotlivých sáčcích.

Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 5-8 minut luhovat. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle vaší chuti.

O výrobci

Společnost Teekanne pořizuje většinu svých klíčových surovin od monitorovaných smluvních pěstitelů, aby tak zajistila vysokou úroveň kvality. Veškeré suroviny procházejí čtyřmi kontrolami kvality: před nákupem, po obdržení dodávky, po jejich smíchání a po dokončení výroby. 

Mateřská společnost Teekanne GmbH byla založena v roce 1882 v německých Drážďanech jako čajovna „Japonského a čínského zboží a čaje“ pod názvem R. Seelig & Hille. Dnes polečnost Teekanne GmbH & Co. KG sídlí v Düsseldorfu a je světovým lídrem ve výrobě čaje v čajových sáčcích. 

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstraße 120
A-5020 Salzburg
Rakousko