-10 %

Teekanne BIO Organics Sweet Apple

50 g
BIO
Akce do 31. 8.
71,90 Kč 1 438,00 Kč/kg79,90 Kč
Kategorie:
Země původu: EU,

Jemný BIO ovocný čaj s jablkem a skořicí. 

Vychutnejte si svůj ovocně sladký čaj s jemnou pikantní skořicí. Kouzelné jablko. Pokud by skořice hrála roli ve fantasy příběhu, byla by skořice kouzelníkem. Je neuvěřitelné, jaká chuťová síla spočívá v kůře skořice. Vůně skořice a její chuť vyvolává pocity pohody a tepla. S čajem Organics Sweet Apple skořice ukazuje svou nejlepší stránku.

Čaje v balení jsou baleny samostatně po jednotlivých sáčcích.

Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 5-8 minut luhovat. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle vaší chuti.

O výrobci

Společnost Teekanne pořizuje většinu svých klíčových surovin od monitorovaných smluvních pěstitelů, aby tak zajistila vysokou úroveň kvality. Veškeré suroviny procházejí čtyřmi kontrolami kvality: před nákupem, po obdržení dodávky, po jejich smíchání a po dokončení výroby. 

Mateřská společnost Teekanne GmbH byla založena v roce 1882 v německých Drážďanech jako čajovna „Japonského a čínského zboží a čaje“ pod názvem R. Seelig & Hille. Dnes polečnost Teekanne GmbH & Co. KG sídlí v Düsseldorfu a je světovým lídrem ve výrobě čaje v čajových sáčcích. 

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstraße 120
A-5020 Salzburg
Rakousko