Láznička Bramborový knedlík s olomouckými tvarůžky

300 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 5 DNŮ

Od českého farmáře
 99,90 Kč 333,00 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Olomoucký bramborový knedlík Láznička vyrobený s láskou.

Základem jsou kvalitní suroviny - minimálně 60 % brambor, čerstvě umletá mouka dovážená přímo ze mlýna a další kvalitní suroviny. Olomoucký bramborový knedlík - to je knedlík pro fajnšmekry. Svojí chutí a vůní zaujme všechny milovníky zvěřiny a knedlíků z bramborového těsta. 

Jak se vyrábí?

Kouzlo domácí chuti knedlíků Láznička je zaručeno kombinací několika faktorů. Kromě kvalitních surovin je důležité ruční zpracování knedlíků. Aby byl výsledný produkt nadýchaný a kyprý, je nutné zvládnout sice jednoduchý, ale důležitý grif práce s těstem. A ten zatím nezvládne žádný stroj. Knedlíky kynou po přesně stanovenou dobu při dané teplotě a vlhkosti. Roky společnost testovala a zdokonalovala zdánlivě jednoduché postupy výroby. 

Použití

Doporučujeme jako přílohu ke zvěřinovým gulášům a pikantním hovězím gulášům. TIP: Zkuste recept na Pivovarský bůček s bramborovým knedlíkem. 

Maso si nasolíme, opepříme a nakrájíme na menší kostky. V hrnci rozškvaříme pokrájenou slaninu, přidáme sádlo, pak kousky masa a zprudka opékáme. Do základu poté dáme cibuli, restujeme asi deset minut, přidáme protlak, posekaný česnek, koření a podlijeme pivem a vývarem. Dusíme do měkka. Na závěr zahustíme strouhankou tak, aby vznikla nepříliš hustá šťáva. Podáváme s bramborovým knedlíkem, který vaříme dvacet minut v osolené vroucí vodě.

O výrobci 

Společnost Knedlíky Láznička se pravidelně stává vítězem v různých soutěžích a testech. Cílem společnosti je vyvrácení mýtů, že doma vyrobený knedlík je lepší než ten koupený. Tajemství výrobků značky Láznička spočívá v kvalitních surovinách, které jsou míchány v poměru, který dodržovaly naše babičky při přípravě nedělního oběda. V knedlících nenajdete žádné konzervanty ani potravinářská barviva. 

Skladování

Skladujte při teplotě do 10 °C.

Výrobce

Knedlíky Láznička
Jakobiho 327,
Praha 10, Petrovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.