• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Holle BIO Organické jahelné křupky

25 g
BIO
44,90 Kč 1 796,00 Kč/kg
Země původu: Maďarsko,
Holle BIO organické jahelné křupky pocházející z BIO zemědělství. Snadno se rozpouští v ústech a jsou ideální pro malé dětské ručičky.
  • bez přidaného cukru a soli, bez lepku
  • vhodné od 8. měsíce věku dítěte 

Biokvalita Demeter

Demeter zemědělství je unikátní ve svém důsledném a holistickém přístupu, protože díky biodynamickým metodám hospodaření dává přírodě zpět více, nežli si bere. Potravina, která nese označení Demeter byla vypěstována podle striktních biodynamických pravidel, v harmonii s přírodou. Biodynamické farmy používají organický přístup, který spojuje holistickou kvalitu s produkčním cyklem.

O výrobci 

Holle je jedna z vedoucích značek na trhu dětské výživy v Evropě. Od samého počátku je vše postaveno na principu přírodní kvality. Dnes jsou používány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovány pro vaše děťátka. Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy jako kaše, pokračovací mléka, suchary nebo příkrmy.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Holle baby food Gmbh  
CH-4125 Riehen
Švýcarsko

Složení

Jáhle100 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1559 kJ/370 kcal
Tuky4.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy64 g
z toho cukry0.7 g
Bílkoviny12 g
Sůl0.07 g
Vláknina g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Skořápkové plody
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.