• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Holle BIO Organické jahelné křupky

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Holle BIO organické jahelné křupky pocházející z BIO zemědělství. Snadno se rozpouští v ústech a jsou ideální pro malé dětské ručičky.
  • bez přidaného cukru a soli, bez lepku
  • vhodné od 8. měsíce věku dítěte 

Biokvalita Demeter

Demeter zemědělství je unikátní ve svém důsledném a holistickém přístupu, protože díky biodynamickým metodám hospodaření dává přírodě zpět více, nežli si bere. Potravina, která nese označení Demeter byla vypěstována podle striktních biodynamických pravidel, v harmonii s přírodou. Biodynamické farmy používají organický přístup, který spojuje holistickou kvalitu s produkčním cyklem.

O výrobci 

Holle je jedna z vedoucích značek na trhu dětské výživy v Evropě. Od samého počátku je vše postaveno na principu přírodní kvality. Dnes jsou používány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovány pro vaše děťátka. Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy jako kaše, pokračovací mléka, suchary nebo příkrmy.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Holle baby food Gmbh  
CH-4125 Riehen
Švýcarsko

Složení

jáhle 100%

Alergeny: neuvádí se, může obsahovat stopově prvky oříšků

Výživové hodnoty ve 100 g / 25g
energie KJ/kcal 1559/370 390/93 bílkoviny 12g / 3g sacharidy 64g / 16g z toho cukry 0,7g /0,2g tuky 4,2g / 1,1g z toho nasyc. Mast. kys. 0,1g/ <0,1g sůl 0,07g/ 0,016g sodík 0,03g / 0,007g