LE&CO Šunka Marina nejvyšší jakosti

100 g
39,90 Kč 399,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Pozvolna dušená šunka vyrobená z vybraných částí vepřové kýty, dochucená extraktem z bylinek.

Šunky nejvyšší jakosti jsou vyráběny z vybraných partií vepřové kýty, bez použití barviv, škrobů, vlákniny a rostlinných či jiných živočišných bílkovin. Struktura je většinou tvořena z jedné nebo několika málo svalových partií. Mohou být plněny do nepropustných obalů nebo zauzeny přírodním kouřem. Obsah čistých svalových bílkovin je minimálně 16 %.

Použití

Vhodná jako obloha na pečivo či pro přípravu studených obložených mís. Využít ji však můžete i pro tepelné zpracování. Připravte svým dětem chutnou svačinu - Sýrové palačinky se šunkou:

V míse si smíchejte 1 celé vejce se 180 ml mléka. Do toho vmíchejte 60 g hladké mouky. Poté na pánvi potřené tukem osmahněte z připraveného těsta palačinky. Na ještě horké palačinky položte vždy plátky šunky a sýru. Palačinky srolujte a ozdobte pažitkou.

 

 

O výrobci

Společnost LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o. v současnosti představuje jednoho z nejvýznamnějších výrobců šunky a masných specialit na českém trhu. Díky neustálému rozvoji, investicím do modernizace výroby, pružné reakci na požadavky trhu a maximálnímu důrazu na kvalitu, chuť a image našich výrobků, je značka LE & CO vnímána jako úspěšná, stabilní a důvěryhodná a již dlouho zůstává v popředí zájmu konečných spotřebitelů. Vysokou kvalitu výroby, systém hygieny a bezpečnosti potravin zaručují mimo jiné certifikace dle mezinárodních potravinářských standardů ISO 9001, FSSC 22.000, IFS a HACCP. Pro konečné spotřebitele i naše obchodní partnery je jistě jednou z klíčových informací, že všechny výrobky společnosti LE & CO jsou přirozeně bezlepkové, vyrobené v kompletně bezalergenním provozu.

Skladování

Skladujte při teplotě 0 - 5 °C. Po otevření obalu spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o.
průmyslová zóna Jirny
Poděbradská 606
250 90   Jirny
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

vepřová kýta92 %
Pitná voda
Jedlá sůl
Konzervant
E250 - Dusitan sodný
Stabilizátor
E450 - Difosforečnany
antioxidant
E300 - Kyselina L-askorbová
Extrakt koření

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota456 kJ/108 kcal
Tuky3.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.8 g
Sacharidy0.8 g
z toho cukry0.1 g
Bílkoviny18.9 g
Sůl1.9 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.