Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Ajax Univerzální čistíci prostředek boost baking soda, lemon

1 l
64,90 Kč 64,90 Kč/l
Země původu: Řecko,

Univerzální čistící prostředek je kombinací dvou tradičních ingrediencí s čistícími vlastnostmi, a to jedlou sodou a citrónem. Tento prostředek poskytuje účinné čištění s přírodní, jemnou a lehkou vůní.

Použití

Pro každodenní čištění omyvatelných povrchů přidejte obsah 2 víček přípravku do pětilitrové nádoby s vodou. Po nanesení není potřeba povrch oplachovat.

Pro účinnou antibakteriální ochranu naneste nezředěný přípravek na navlhčenou houbičku a setřete s ní povrch. Nechte působit po dobu 15 min a poté opláchněte. Takto ošetřené povrchy, které mají přijít do styku s potravinami, musí být před použitím opláchnuty pitnou vodou.

O výrobci

Malý obchod s mýdlem a svíčkami, který William Colgate založil v New Yorku počátkem 19. století, je nyní, více než o 200 let později skutečně globální společností, která slouží celosvětově stovkám milionů zákazníků.  V roce 1928 se Colgate spojí s Palmolive-Peet, aby se stal společností Colgate-Palmolive-Peet Company. V roce 1953 se ustálil název a společnost Colgate-Palmolive Company se stala oficiálním názvem společnosti.

Společnost v sobě ukrývá výrobky mnoha světových značek a zabývá se výrobou přípravků jak pro dentální hygienu, tak i pro osobní hygienu, hygienu domácnosti a hygienu zvířat.

Skladování

Skladujte pouze v původní nádobě. Skladujte na suchém, chladném a dobře větraném místě.

Výrobce

Colgate Palmolive Česká republika spol. s r.o
Rohanské nábřeží 678/23
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika