• Vážení zákazníci, moc se omlouváme za současné omezení naší služby. Museli jsme bohužel přistoupit k následujícím opatřením:
    - max. 1 nákup denně na osobu, bez možnosti doobjednávky
    - maximální počet položek na jeden nákup je 35. Položka znamená druh zboží např. banán, houska nebo konkrétní druh jogurtu. Počet kusů není omezený. Toto omezení se ale nevztahuje na členy Rohlík Premium.
    Děláme vše pro to, abychom navýšili naše kapacity a doručili vaše nákupy pro co nejvíce z vás. Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. Váš Rohlík.

Kotányi Citronový pepř (na ryby) - Mlýnek

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Směs koření obsahující pepř a citronovou kůru.

Použití

Vhodné zejména k přípravě ryb.

O výrobci

Vše začalo v roce 1881, kdy Janos Kotányi vyrobil jedinečnou paprikovou směs, která dobyla Vídeň. Krátce poté začal vyrábět další koření a bylinky z celého světa.

Koření Kotányi je inspirací k tvořivému vaření a je vhodné do téměř každého typu kuchyní. Nabízí přes 4500 produktů, díky čemuž je možné ochutnat nejrůznější chutě z koutů celého světa.

Skladování

Skladujte a uchovávejte v chladu a suchu.

Výrobce

Kotányi GmbH
A-2120 Wolkersdorf
PF66, Rakousko

Složení

pepř (63%), citronová kůra (min.36%), přírodní aroma citronu (min,0,6%).

Alergeny: 1 - Obiloviny obsahující lepek, 3 - Vejce a výrobky z nich, 6 - Sójové boby a výrobky z nich, 7 - Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), 9 - Celer a výrobky z něj, 10 - Hořčice a výrobky z ní, 11 - Sezamová semena a výrobky z nich