Geladrink

Geladrink Plus+ práškový nápoj jahoda 340g

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
749,90 Kč 749,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

50+ zákazníků má v Oblíbených

Doplněk stravy. KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA - KOLAGENNÍ BÍLKOVINA, která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost a pružnost. GLUKOSAMINSULFÁT je součástí makromolekul tvořících amorfní složku mezibuněčné hmoty chrupavky, obsahuje organicky vázanou síru. CHONDROITINSULFÁT je přirozenou součástí pružné mezibuněčné hmoty chrupavky a pojivových tkání, vyskytuje se v chrupavce, kostech, rohovce, kůži a arteriální stěně, obsahuje organicky vázanou síru. MSM obsahuje organicky vázanou síru, která je přítomná v příčných vazbách kolagenu, tyto disulfidické můstky jsou odpovědné za pevnost a stabilitu kolagenních molekul. VÁPNÍK - přispívá k normální srážlivosti krve, normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů, normální funkci nervových přenosů,normální funkci trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. HOŘČÍK - přispívá k normální syntéze bílkovin, přispívá k udržování normálních kostí a zubů a normální funkci svalů. MANGAN přispívá k udržování normálních pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem -antioxidant. MĚĎ - přispívá k normálnímu transportu železa v těle a normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - antioxidant. VITAMÍN C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - antioxidant. VITAMÍN B6 - přispívá k normálnímu metabolismu. BIOTIN - přispívá k normálnímu metabolismu živin a udržování normální kůže, vlasů a sliznic. Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Balení: 340 g.

V denní dávce (12 g): Hydrolyzovaný kolagen typu I, II, III - kolagenní peptidy GELITA - 3000 Da 9500 mg, z toho 4 - Hydroxyprolin 1083 mg, Glukosaminsulfát 2 KCl 200 mg, Chondroitinsulfát 100 mg, Methylsulfonylmethan 100 mg, Vápnik 84 mg 11% RHP*, Hořčík 30 mg 8% RHP*, Mangan 1 mg 50% RHP*, Měď 1000 mcg 100% RHP*, Vitamin C 80 mg 100% RHP*, Vitamin B6 1 mg 71% RHP*, Biotin 300 mcg 600% RHP*. RHP* - referenční hodnota příjmu. Složení: hydrolyzovaná kolagenní bílkovina (79 %), mléčnan vápenatý, glukonan vápenatý, kyselina: kyselina citronová, glukosaminsulfát 2KCl, pektin, přírodní barvivo: betanin z červené řepy, chondroitinsulfát, aroma, methylsulfonylmethan, vitamín C (kyselina L-askorbová), přírodní barvivo: beta-karoten, oxid hořečnatý, maltodextriny, sladidlo: sukralosa, bisglycinát manganatý, bisglycinát měďnatý, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), biotin (D-biotin).

Dávkování: Dospělí a děti od 12 let: 12 g - 1 odměrka 1 krát denně. Děti od 3 do 12 let: 5 g - necelá 0,5 odměrky 1 krát denně.

Výrobce: ORLING

EAN: 8594004690791