Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Hello Simpsons multivitamín

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

U Simpsonů se pořád něco děje a stejné je to u dětí.

Aktivní dítě potřebuje dodržovat zdravý pitný režim. Pro doplnění tekutin je nový multivitamínový nápoj Hello Simpsonovi v 200ml kapsičkách jako stvořený. Skvěle chutná, je s vitamínem C a neobsahuje umělá barviva ani konzervanty! A co víc, v tašce na trénink nezaberou ani 3 kousky žádné místo a jsou ihned po ruce!

Na obrázku může být: text

O výrobci

Hello je poslední ryze česká firma, která vyrábí nealkoholické nápoje. V Hello žijí a pracují v rodinném prostředí, kde k sobě lidé mají blízko a kde jim na sobě záleží, a tak je jejich cílem získat si srdce svých zákazníků. Nevěří, že musí přesvědčovat o tom, že přináší „elixír mládí“ nebo nějaký „všelék“, protože džus je prostě džus. Ale věří si v tom, že takový džus umí udělat opravdu dobře. Protože svou práci dělají srdcem.

Značku vlastní česká firma Linea Nivnice, která vyrábí ovocné nápoje a je největším zpracovatelem ovoce na českém trhu.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu, při teplotách 0-25°C, nespotřebované množství uchovejte v chladničce v uzavřeném obalu a spotřebujte do 24 hodin po otevření.

Výrobce

LINEA NIVNICE, a.s.
U Dvora 190
68751  Nivnice
Česká republika

Složení

Pitná voda, cukr, jablečná šťáva z koncentrátu, kyselina: kyselina citronová, ovocné aroma, vitaminy: C, E, thiamin, A (karoteny). Podíl ovocné složky: nejméně 10%.

Alergeny: neuvádí se

Výživové údaje na 100 ml: energetická hodnota 170kJ/40kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 10 g, z toho cukry 10 g, bílkoviny 0 g, sůl <0,05 g. Vitaminy na 100 ml /% *: C 24 mg /30 %, E 1,8 mg /15 %, thiamin 0,165 mg /15 %, A (karoteny) 120 μg /15 % - * denní referenční hodnota příjmu vitamínů.