Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-28 %

Sheba Fresh & Fine Exkluzivní výběr ve šťávě 6 × 50 g

300 g
Akce do 25. 10.
49,90 Kč 166,33 Kč/kg69,90 Kč
Země původu: Litva,

Luxusní směs měkkých kousků masa ve šťávě, která udržuje pokrm šťavnatý a čerstvý

Vysoce kvalitní krmivo, které poskytuje kompletní výživu pro vašeho kočičího společníka. Připravené z vybraných surovin a ryb z certifikovaného udržitelného rybolovu. Bez umělých barviv a konzervantů. 

Obsah balení

  • 2× s Kuřecím masem
  • 2× s Hovězím masem
  • 2× s Kachním masem

Použití

Přizpůsobte dávku krmiva podle úrovně aktivity a tělesné kondice vašeho mazlíčka. Kočkám musí být vždy k dispozici čerstvá pitná voda.

Doporučené dávkování: 4 kilová kočka potřebuje 3 a ½ kapsičky denně. Doporučujeme krmit kombinací 2 kapsiček a 20g suchého krmiva.

O výrobci

Mars, americká společnost s velkým srdcem, která má pobočky ve 180 zemích světa, její historie se píše od roku 1912. Hlavní činností podniku je výroba cukrovinek, krmiv pro domácí zvířata a dalších zvířecích potřeb. Společnost Mars má pod křídly známé značky jako jsou M&M's, Snickers, Orbit, Extra, Skittles, Pedigree, Whiskas anebo Royal Canin.

Skladování

Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58
140 00 Praha 4
Česká republika

Složení

2x s kuřecím masem
Maso a výrobky živočišného původu44 %
Kuřecí maso4 %
Obiloviny
Minerální látky
Různé cukry
2x s hovězím masem
Maso a výrobky živočišného původu44 %
Hovězí maso4 %
Obiloviny
Minerální látky
Různé cukry
2x s kachním masem
Maso a výrobky živočišného původu44 %
Kachní maso4 %
Obiloviny
Minerální látky
Různé cukry