Saturo Čokoláda

330 ml
 72,90 Kč 220,91 Kč/l
Země původu: Německo,

Drinky Saturo představují vyvážené, rychlé a plnohodnotné jídlo, které je možné mít kdykoliv po ruce. Spojení rostlinných surovin a krémově jemné čokoládové příchutě dokáže hravě zasytit po dobu 3 hodin bez nepříjemného pocitu plnosti.

Jde o skvělého pomocníka na cestách či při práci, pokud jde o čas a nechcete slevit z přijímaných živin. Veganský nápoj obsahuje kompletní jídlo plné bílkovin, sacharidů a 26 základních vitamínů a minerálů. Vyroben je z výběrového ovsa, který nápoji dodává obsah vlákniny.

Všechny nápoje Saturo jsou navíc bez laktózy, bez lepku a jsou veganské.

Použití

Lahev obsahuje 330 ml tekutého nápoje, který nahradíte jakékoliv jídlo. Díky své praktické velikosti si najde své místo v kabelce, v batohu nebo na psacím stole.

Před použitím protřepejte.

O výrobci

Rakouský startup Saturo vyrábí nápoje, které slouží jako plnohodnotné jídlo v lahvi v Evropě.

Vzhledem k tomu, že Saturo investuje spoustu času do zdokonalování vysoce kvalitního produktu, výrobce trávil spoustu času hledáním vhodného názvu, který musí být navíc krátký a nezapomenutelný. Po porovnání mnoha možností v několika jazycích našli italské Saturo. Saturo dokonale zapadá, protože znamená plný a spokojený, ale také vyjadřuje hlavní slib, nasycení.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě. Saturo má trvanlivost více než 3 měsíců. Po otevření spotřebujte 24 hodin, otevřené uchovávejte v lednici.

Výrobce

Saturo Foods GmbH
Jahngasse 4/9
1050 Wien
Rakousko