• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 

Saturo Jahoda

330 ml
Vyprodáno. Očekáváme 5. 10.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Německo,

Saturo je perfektní kombinací pohodlného jídla a vyvážené výživy pro zaneprázdněné lidi. Osvobozuje vás od úsilí a stresu při hledání rychlého, zdravého a cenově dostupného kompletního jídla.

Je vyroben z čistě rostlinných surovin.

Jahody provoněly ovocný drink Saturo. Nejen, že je nutričně vyvážený, ale také výborně chutná. Všechny drinky Saturo jsou bez laktózy, bez lepku a jsou veganské.

Použití

Jedna 330 ml lahev obsahuje 330 kcal a nahradíte s ní jakékoli jídlo. Saturo je vždy po ruce. Najde si své místo v kabelce, v batohu nebo na psacím stole.

O výrobci

Rakouský startup Saturo vyrábí nápoje, které slouží jako plnohodnotné jídlo v lahvi v Evropě.

Vzhledem k tomu, že Saturo investuje spoustu času do zdokonalování vysoce kvalitního produktu, výrobce trávil spoustu času hledáním vhodného názvu, který musí být navíc krátký a nezapomenutelný. Po porovnání mnoha možností v několika jazycích našli italské Saturo. Saturo dokonale zapadá, protože znamená plný a spokojený, ale také vyjadřuje hlavní slib, nasycení.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě. Saturo má trvanlivost více než 3 měsíců. Po otevření spotřebujte 24 hodin, otevřené uchovávejte v lednici.

Výrobce

Saturo Foods GmbH
Jahngasse 4/9
1050 Wien
Rakousko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 154 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.