U Dolejších Davelský toreador krájený

150 g
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Davelský toreador je tvrdý fermentovaný salám krájený na tenké plátky.

Toreador se vyrábí z vepřového a hovězího masa podle původních rodinných receptur, tedy tradičním fermentováním, což je přirozená konzervace. Následně se nechá zrát několik dní v moderních sušírnách. Vyznačuje se výraznou oranžovou barvou, uvnitř je prosetý velkými tukovými zrnky a kousky masa a mimo to je pro něj charakteristická kořeněná chuť s lehce pikantními tóny.

Použití

Salám si můžete vychutnat jako snídani nebo svačinu v kombinaci s čerstvým kváskovým pečivem nebo ho využít na přípravu studených mís.

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH

Historie rodinné společnosti Dolejší se začala psát roku 1901, kdy si Jaroslav Dolejší, pradědeček současného majitele společnosti – Františka Dolejšího, splnil svůj sen s řeznickým a uzenářským obchůdkem. Jejich uzeniny se stále těší zachovaným, prvorepublikovým recepturám. Filozofie společnosti je postavena na třech pilířích, a to vítat nové trendy, ctít poctivé řeznické řemeslo a vážit si lidské práce.

Jak se to dělá?

Maso a uzeniny od Dolejších jsou výjimečné především díky zpracování a kvalitě samotných produktů. Maso pochází z velké části od českých farmářů. Uzeniny jsou vyráběny podle tradičních receptur, které se používaly již za první republiky. Při zpracování masa pečlivě sledují nejmodernější novinky ve výrobních technologiích, které jdou samozřejmě ruku v ruce s ochranou životního prostředí.

Co vám Rohlík přináší?

"Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat prodejnu v každém městě v ČR nebo v každém obvodu Prahy. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru."

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

U Dolejších
Na Javorce 303
252 06 Davle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso
Hovězí maso
Jedlá sůl
Směs koření
cukr
Stabilizátory
E450 - Difosforečnany
E250 - Dusitan sodný
E160c - Paprikový extrakt, Kapsanthin, Kapsorubin
Antioxidant
E316 - Erythorban sodný
Barvivo
E120 - Kyselina karmínová, karmíny
Bez lepku
Nejedlý obal

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1366 kJ/329 kcal
Tuky25 g
z toho nasycené mastné kyseliny8.1 g
Sacharidy2 g
z toho cukry0.9 g
Bílkoviny23.5 g
Sůl3.3 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.