U Dolejších Davelský toreador krájený

150 g
45,90 Kč 306,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Davelský toreador je tvrdý fermentovaný salám krájený na tenké plátky.

Toreador se vyrábí z vepřového a hovězího masa podle původních rodinných receptur, tedy tradičním fermentováním, což je přirozená konzervace. Následně se nechá zrát několik dní v moderních sušírnách. Vyznačuje se výraznou oranžovou barvou, uvnitř je prosetý velkými tukovými zrnky a kousky masa a mimo to je pro něj charakteristická kořeněná chuť s lehce pikantními tóny.

Použití

Salám si můžete vychutnat jako snídani nebo svačinu v kombinaci s čerstvým kváskovým pečivem nebo ho využít na přípravu studených mís.

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH

Historie rodinné společnosti Dolejší se začala psát roku 1901, kdy si Jaroslav Dolejší, pradědeček současného majitele společnosti – Františka Dolejšího, splnil svůj sen s řeznickým a uzenářským obchůdkem. Jejich uzeniny se stále těší zachovaným, prvorepublikovým recepturám. Filozofie společnosti je postavena na třech pilířích, a to vítat nové trendy, ctít poctivé řeznické řemeslo a vážit si lidské práce.

Jak se to dělá?

Maso a uzeniny od Dolejších jsou výjimečné především díky zpracování a kvalitě samotných produktů. Maso pochází z velké části od českých farmářů. Uzeniny jsou vyráběny podle tradičních receptur, které se používaly již za první republiky. Při zpracování masa pečlivě sledují nejmodernější novinky ve výrobních technologiích, které jdou samozřejmě ruku v ruce s ochranou životního prostředí.

Co vám Rohlík přináší?

"Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat prodejnu v každém městě v ČR nebo v každém obvodu Prahy. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru."

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

U Dolejších
Na Javorce 303
252 06 Davle
Česká republika