Vychutnejte si sladké mlsání bez přidaného cukru s Lucky Alvin Cukrfree jemným máslem s lískovými oříšky. Tento krém přináší bohatou oříškovou chuť, intenzivní BIO kakaovou máslo, které se snoubí s jemnou sladkostí vanilky z Mauricia, a to vše bez přebytečného cukru.

Lucky Alvin a Cukrfree.cz

Máslo vzniklo ve spojení se značkou Cukrfree.cz, za kterou stojí zakladatelka Janina, která, jak sama tvrdí, byla dlouhou dobu závislá na cukru. Dnes vydává stovky receptů a vzdělávacích programů s minimálně průmyslově zpracovaným jídlem s nízkým obsahem cukru.

Použití

Krém můžete konzumovat samotný, nebo jím můžete pomazat kousky ovoce a pečiva. Výborný je také na palačinkách či lívancích, kdy krém doplníte šlehačkou a čerstvým ovocem. Přidat ho můžete také do ovesných kaší nebo smoothie. 

Olejovitá vrstva na povrchu je přirozený jev, v chladu tuhne. Před konzumací promíchejte.

O výrobci 

Hlavní myšlenkou společnosti T&V 4 Life, vystupující pod značkou Lucky Alvin, je být co nejmilejší k lidskému tělu a co nejšetrnější přírodě kolem nás. Proto si jejich výrobky můžete vychutnat ze skla a ze surovin, které jsou pečlivě vybírány od certifikovaných výrobců, u kterých je na prvním místě kvalita a chuť. Snaží se také eliminovat jakékoliv zbytečné látky, nepřidávají žádné oleje, sůl ani cukr. Prioritou značky je zachovat tu nejčistší a nejkvalitnější potravinu, o což se Lucky Alvin snaží nejen svou recepturou, ale i složením.

Skladování

Spotřebujte do 14 dní od otevření. Uchovávejte na stinném místě, při teplotě do 30 °C.

Výrobce

T&V 4 Life s.r.o.
Střední cesta 1289/13
326 00 Plzeň
Česká republika