Bonitas BIO Quinoa

300 g
BIO
59,90 Kč 199,67 Kč/kg
Země původu: Bolívie,

Bílá semena quinoi v BIO kvalitě. Quinoa jediná obilovina poskytující kompletní bílkoviny.

Obsahujevšechny esenciální aminokyseliny potřebné pro dobré zdraví. Naše tělo si esenciální aminokyseliny neumí vyrobit samo, proto je potřebuje získat z potravy.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Jelikož je její příprava rychlá, je quinoa oblíbenou surovinou v každé kuchyni. Může se připravit na sladko i na slano. Na sladko je výborná jako kaše s mandlovým mlékem, vlašskými ořechy a politá javorovým sirupem. Pokud ji připravujete jako přílohu, dá se dochutit tisíci způsoby. Ať už milujete asijskou, italskou nebo řeckou kuchyni. Každý si při quinoa přijde na své.

O výrobci

Společnost King Food Bohemia, s.r.o. vyrábí BIO produkty pod značkou BONITAS. Název značky mluví o kvalitních potravinách vypěstovaných s láskou, v ekologickém zemědělství. Značka Bonitas vznikla v roce 2012. Několik let předtím majitelé firmy hodně cestovali, aby poznali, jak chutná svět a mohli tuto vášeň pro dobré jídlo přenést do inovativní značky BONITAS, která dnes nabízí více než 100 produktů v BIO kvalitě. Společnost se specializuje na trvanlivé potraviny, různé druhy oříšků, sušené plody, obilniny či luštěniny.

Skladování

Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti do 70%.

Výrobce

King Food Bohemia s.r.o.
Husinecká 903/10
130 00 Praha 3
Česka republika