• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Bonitas BIO Len hnědý

300 g
BIO
34,90 Kč 116,33 Kč/kg
Země původu: Indie,

Semínka hnědého lnu v BIO kvalitě

Len v sobě ukrývá obrovskou sílu a nemleté ​​lněná semínka chrání všechny výživné látky. Jakmile se semínko rozemleje, je pro telo snadněji strávetelné.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Přidejte polévkovou lžičku lnu do snídaňových cereálií nebo jogurtu. Při přípravě bagety přidejte lněné semínko do majonézy nebo hořčice.

O výrobci

Společnost King Food Bohemia, s.r.o. vyrábí BIO produkty pod značkou BONITAS. Název značky mluví o kvalitních potravinách vypěstovaných s láskou, v ekologickém zemědělství. Značka Bonitas vznikla v roce 2012. Několik let předtím majitelé firmy hodně cestovali, aby poznali, jak chutná svět a mohli tuto vášeň pro dobré jídlo přenést do inovativní značky BONITAS, která dnes nabízí více než 100 produktů v BIO kvalitě. Společnost se specializuje na trvanlivé potraviny, různé druhy oříšků, sušené plody, obilniny či luštěniny.

Skladování

Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti do 70%.

Výrobce

King Food Bohemia s.r.o.
Husinecká 903/10
130 00 Praha 3
Česka republika

Složení

Len hnědý semena

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota2234 kJ/534 kcal
Tuky42.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny3.7 g
Sacharidy28.9 g
z toho cukry1.6 g
Bílkoviny18.3 g
Sůl0.07 g
Vláknina0 g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Obiloviny obsahující lepek
Sójové boby
Skořápkové plody
Sezamová semena
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.