Norský uzený losos porcovaný na kousky

90 g
169,90 Kč 1 887,78 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Norský losos porcovaný na kousky od italské značky Fjord.

Tato výborná ryba vyniká příjemnou chutí s podtóny bukového dřeva, na kterém byla vyuzena.

Předkrm, Losos, Canape, Sýr, Cracker, Kuchyně

Použití

Tento losos je vhodný pro přípravu jednohubek nebo tradičních obložených chlebíčků. Můžete ho podávat jen tak s toastem, máslem a citronem. Dá se ale využít i v mnoha hlavních jídlech. Ideální je v kombinaci s míchanými vejci nebo ve smetanových omáčkách na těstoviny.

Tip! Připravte si tuto rychlou jednoduchou pomazánku s lososem:

Smíchejte tvaroh, kousky předem připraveného lososa, trochu kopru, jarní cibulky a šťávu z limety. Osolte, opepřete a podávejte s pečivem.

O výrobci

Ve společnosti Fjord pečlivě vybírají ty nejlepší suroviny a věnují maximální péči zpracování tak, aby se na stůl dostal jen kvalitní produkt. Sledují každou jednotlivou fázi výrobního procesu a jsou certifikováni IFS. Společnost byla založena v roce 1969 a na konci roku 2017 ji získala společnost Agroittica Spa, jeden z předních světových producentů kaviáru.

Skladování

Skladujte v teplotách 0–4 °C, po otevření spotřebujte do 2 dní.

Výrobce

Agroittica Lombarda SpA 
via Kennedy
25012 Calvisano (BS)
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 19 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.