Weleda BIO Zklidňující kojenecký krém

50 ml
BIO
249,90 Kč 4 998,00 Kč/l
Země původu: Německo,

Ochranný krém pro zklidnění pokožky v oblasti plenek. Poskytuje intenzivní péči přecitlivělé pokožce. Pomáhá předcházet podráždění v oblasti plenek.

Pečlivě vybrané složení prospěšných látek a vzácné výtažky z proskurníku lékařského zklidňují přecitlivělou pokožku. BIO kokosový olej a BIO seznamový olej obnovují přirozenou funkci pokožky. Oxid zinečnatý chrání proti vlhkosti. 
 


Použití

Po šetrném očištění zadečku naneste krém na místa vystavená působení stolice a nadměrné vlhkosti, zejména do oblasti kožních záhybů, případně na již vzniklé opruzeniny. Krém je možné použít již od prvního dne po narození.

O výrobci

Zodpovědný postoj k přírodě i k lidem byl vždy součástí firmy Weleda už od dob, kdy Rudolf Steiner vyslovil svou vizi firmy, která bude zcela sloužit zájmům lidstva a světa jako celku. 

Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Přes 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Skladování

Uchovávejte při teplotě +5 až 25 °C.

Výrobce

WELEDA, spol. s r.o.
Lidická 336/28
Praha 5 150 00

Složení

Voda
Oxid zinečnatý
Kokosový olej
Mandlový olej
Sezamový olej
Glycerin
Lanolin
Hydrolyzovaný včelí vosk
Glyceryl oleate
Bílý včelí vosk
Olej ze semen brutnáku lékařského
Nezmýdelnitelný podíl slunečnicového oleje
Extrakt z kořene proskurníku lékařského
Maceškový extrakt
Glyceryl kaprylát
Lauroyl laktylát sodný
E270 - Kyselina mléčná
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.