Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Yam Yam Udon nudle s kuřecím masem a zeleninou

450 g
139,90 Kč 310,89 Kč/kg
Nebude: zítra
Země původu: Česká republika,

Typické japonské nudle udon s křupavou zeleninou a kuřecím masem v prémiové kvalitě.

Udon nudle jsou silné japonské nudle, které se do Japonska dostaly z Číny během období Nara. Díky krabičkovému balení si na nich můžete pochutnat v pohodlí vašeho domova, v práci, ve škole či na cestách. Zkrátka kdykoliv, kdekoliv!

Tyto nudle byly připraveny v restauraci Yam Yam, která si zakládá na kvalitě. Vaří z čerstvých surovin, používá tradiční postupy a snaží se zachovat historii těchto báječných pokrmů. Pokud chcete poznat tu pravou vyváženost chutí asijských jídel, Yam Yam je pro vás to pravé!

Použití

Pro přípravu v mikrovlnné troubě: Po odstranění víčka vyjměte malou krabičku se sušenou cibulkou, následně položte víčko volně zpátky. Ohřívejte 6 minut na 600W. Po ohřátí dochuťte smaženou cibulkou. 

Pro přípravu na pánvi: Rozehřejte pánev a přilijte čajovou lžičku oleje. Vsypte nudle a za stálého míchání ohřívejte 5-6 minut. Poté dochuťte smaženou cibulkou.

O výrobci

Šéfkuchaři z Yam Yam vkládají do pokrmů bohaté zkušenosti získané na cestách po Asii a jejich nadšení poznáte z každého sousta. Mění význam spojení „fast food“ a připravují pro vás jídlo, které je rychlé, zdravé, z kvalitních surovin a lehké na trávení – a těžké si nezamilovat. Vaří z čerstvých surovin, používají tradiční postupy a snaží se zachovat historii jejich báječných pokrmů - stejně jako v Thajsku. To je jejich filozofie. 

Výsledek obrázku pro yam yam logo

Skladování

Skladujte při teplotě do 4 °C. 

Výrobce

Yam Yam
5. května 1670
140 00  Praha 4 - Nusle
Česká republika

Složení

Udon nudle
Kuřecí maso
Červená paprika
Fazolový lusky
Mrkev
Žampiony
Celer
Olej
Sůl
Cukr
Rybí omáčka
Sojová omáčka
Ústřicová omáčka
E211 - Benzoan sodný
Rýžové víno (Mirin)
Sezam
Sezamový olej
Česnek
Smažená cibulka

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Ryby
Sójové boby
Celer
Sezamová semena
Měkkýši
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.