Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Yam Yam Udon nudle s kuřecím masem a zeleninou

450 g
139,90 Kč 310,89 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Typické japonské nudle udon s křupavou zeleninou a kuřecím masem v prémiové kvalitě.

Udon nudle jsou silné japonské nudle, které se do Japonska dostaly z Číny během období Nara. Díky krabičkovému balení si na nich můžete pochutnat v pohodlí vašeho domova, v práci, ve škole či na cestách. Zkrátka kdykoliv, kdekoliv!

Tyto nudle byly připraveny v restauraci Yam Yam, která si zakládá na kvalitě. Vaří z čerstvých surovin, používá tradiční postupy a snaží se zachovat historii těchto báječných pokrmů. Pokud chcete poznat tu pravou vyváženost chutí asijských jídel, Yam Yam je pro vás to pravé!

Použití

Pro přípravu v mikrovlnné troubě: Po odstranění víčka vyjměte malou krabičku se sušenou cibulkou, následně položte víčko volně zpátky. Ohřívejte 6 minut na 600W. Po ohřátí dochuťte smaženou cibulkou. 

Pro přípravu na pánvi: Rozehřejte pánev a přilijte čajovou lžičku oleje. Vsypte nudle a za stálého míchání ohřívejte 5-6 minut. Poté dochuťte smaženou cibulkou.

O výrobci

Šéfkuchaři z Yam Yam vkládají do pokrmů bohaté zkušenosti získané na cestách po Asii a jejich nadšení poznáte z každého sousta. Mění význam spojení „fast food“ a připravují pro vás jídlo, které je rychlé, zdravé, z kvalitních surovin a lehké na trávení – a těžké si nezamilovat. Vaří z čerstvých surovin, používají tradiční postupy a snaží se zachovat historii jejich báječných pokrmů - stejně jako v Thajsku. To je jejich filozofie. 

Výsledek obrázku pro yam yam logo

Skladování

Skladujte při teplotě do 4 °C. 

Výrobce

Yam Yam
5. května 1670
140 00  Praha 4 - Nusle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Udon nudle
Kuřecí maso
Červená paprika
Fazolový lusky
Mrkev
Žampiony
Celer
Olej
Sůl
Cukr
Rybí omáčka
Sojová omáčka
Ústřicová omáčka
E211 - Benzoan sodný
Rýžové víno (Mirin)
Sezam
Sezamový olej
Česnek
Smažená cibulka

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Ryby
Sójové boby
Celer
Sezamová semena
Měkkýši
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.