Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Yam Yam Pho Bo

0,8 kg
139,90 Kč 174,88 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Tradiční vietnamská polévka s hovězím masem, cibulí, limetkou a chilli v prémiové kvalitě.

Pho Bo bylo uvařeno v restauraci Yam Yam, která si zakládá na kvalitě. Vaří z čerstvých surovin, používá tradiční postupy a snaží se zachovat historii těchto báječných pokrmů. Pokud chcete poznat tu pravou vyváženost chutí asijských jídel, Yam Yam je pro vás to pravé!

Ušetří vám čas strávený přípravou. Vezměte si ho do práce či kamkoliv jinam a užijte si jeho skvělou chuť.

Použití

Pro přípravu v mikrovlnné troubě: Odstraňte víčko z vývaru a volně položte zpět. Vývar ohřejte v mikrovlnné troubě po dobu 6 minut na 600W. Mezitím odstraňte víčko z krabičky s nudlemi a vyjměte limetku a malou krabičku s česnekem a chilli. Nudle pak ohřívejte 2 minuty. Následně nudle zalijte vývarem a dochuťte dle vlastní chuti přiloženým chilli, limetkou a česnekem s octem.

Pro přípravu v hrnci: Do připraveného hrnce vlijte vývar a přiveďte k varu. Poté přidejte zbytek ingrediencí a vařte další 1 minutu. Hotový pokrm dochuťte dle vlastní chuti přiloženým chilli, limetkou a octem s česnekem.

O výrobci

Šéfkuchaři z Yam Yam vkládají do pokrmů bohaté zkušenosti získané na cestách po Asii a jejich nadšení poznáte z každého sousta. Mění význam spojení „fast food“ a připravují pro vás jídlo, které je rychlé, zdravé, z kvalitních surovin a lehké na trávení. Šéfkuchaři vaří z čerstvých surovin, používají tradiční postupy a snaží se zachovat historii jejich báječných pokrmů - stejně jako v Thajsku. To je jejich filozofie. 

Výsledek obrázku pro yam yam logo

Skladování

Skladujte při teplotě do 4°C. 

Výrobce

Yam Yam
5. května 1670
140 00  Praha 4 - Nusle
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí a kuřecí vývar60 %
Thajské rýžové nudle26.4 %
Pšeničná mouka
Voda
Jedlá sůl
E100 - Kurkumin
Hovězí maso7 %
Ocet2 %
Rybí omáčka1 %
Extrakt z ančoviček70 %
Jedlá sůl
Cukr
Pitná voda
Červená cibule1 %
Nakládaný česnek1 %
Ocet
Pitná voda
Ocet kvasný lihový
Estragonové aroma
E150c - Amoniakový karamel
E260 - Kyselina octová
Chilli
Česnek
Jedlá sůl0.5 %
Cukr0.5 %
Badyán0.3 %
Zázvor0.3 %
Skořice0.3 %
Jarní cibulka0.3 %
Koriandr0.3 %
Chilli0.1 %
Zobrazit vše

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Ryby
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.