Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Yam Yam Surf and Turf

500 g
Vyprodáno. Očekáváme ve čtvrtek.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Smoky rýže se zeleninou podávaná s grilovanými kuřecími prsy a krevetami.

Výborná směs grilovaného masa, krevet a zeleniny se smaženou rýži. Celý pokrm je pro naprosto dokonalou chuť ochucený sójovou omáčkou a čerstvými bylinkami. Tak neváhejte a nenechte si ujít tuto lahůdku!

Společnost Yam Yam si zakládá na kvalitě. Vaří z čerstvých surovin, používá tradiční postupy a snaží se zachovat historii těchto báječných pokrmů. Pokud chcete poznat tu pravou vyváženost chutí asijských jídel, Yam Yam je pro vás to pravé!

Použití

V mikrovlnné troubě: Odstraňte víčko, vyjměte krabičku se smaženou cibulkou a volně položte víčko zpět. Ohřívejte po dobu 6 minut na 600W. Poté můžete servírovat.

O výrobci

Šéfkuchaři z Yam Yam vkládají do pokrmů bohaté zkušenosti získané na cestách po Asii a jejich nadšení poznáte z každého sousta. Mění význam spojení „fast food“ a připravují pro vás jídlo, které je rychlé, zdravé, z kvalitních surovin a lehké na trávení – a těžké si nezamilovat. Vaří z čerstvých surovin, používají tradiční postupy a snaží se zachovat historii jejich báječných pokrmů - stejně jako v Thajsku. To je jejich filozofie. 

Skladování

Skladujte při teplotě do 4 °C.

Výrobce

Yam Yam
5. května 1670
140 00  Praha 4 - Nusle
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Grilované kuřecí maso a grilované krevety
Smažená rýže
Mrkev
Vejce
Zázvor
Sojové klíčky
Jarní cibulka
Šalotka
Pak choy
Sojová omáčka
Rybí omáčka
Bazalka
Česnek
Vejce
Smažená cibule

Alergeny

Sójové boby
Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.