Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
-34 %

Pickwick čaj Zklidnění krku

15 g
Trvale výhodná cena
29,90 Kč 1 993,33 Kč/kg45,90 Kč
Země původu: Polsko,

Bylinný čaj rooibos aromatizovaný s blahovičníkem, heřmánkem a medem.

Funkční čaj Pickwick Zklidnění krku obsahuje bylinky, které příjemně zklidní krk.

Eukalyptus (blahovičník) je známý svými prospěšnými účinky na dýchací ústrojí. Heřmánek posiluje imunitní systém a napomáhá udržovat normální funkci dýchacího systému. Med je pro své blahodárné vlastnosti vhodným doplňkem bylinných čajů. Pití jednoho šálku čaje Pickwick Zklidnění krku denně může pomoci k lepšímu pocitu v krku.

Balení obsahuje 10 sáčků čaje. 

Použití

1 nálevový sáček přelijte 200 ml vroucí vody a nechte 10 min. vyluhovat v zakryté nádobě. Nálev připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.

Doporučené dávkování: 2 šálky denně.

O výrobci

JACOBS DOUWE EGBERTS (JDE) - Již více než 265 let se společnost inspiruje vírou, jak úžasné je to, co se může stát nad šálkem kávy. Portfolio kávy a čaje je dnes k dispozici ve více než 140 zemích po celém světě prostřednictvím ikonických značek: Jacobs, Tassimo, Moccona, Senseo, L'Or, Douwe Egberts, Super, Kenco, Pilao & Gevalia.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě.

Výrobce

JACOBS DOUWE EGBERTS
Oosterdoksstraat 80  
1011 DK Amsterdam    
The Netherlands   

Složení

Rooibos42.7 %
Listy ostružin
Heřmánek15 %
Čekanka
Aroma
Eukalyptus (blahovičník)2 %
Máta
Kousky medu0.3 %