Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Rohlik.cz Salát z našich vaječných těstovin s pečenou parmskou šunkou a parmezánem.

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Těstovinový salát z našich vaječných těstovin s pravou pečenou parmskou šunkou, lahodnými olivami, sypaný parmezánem, dochucený olivovým olejem a rukolou.

Je možné jíst kvalitně a za dobrou cenu, i když nemáte času nazbyt? My říkáme ano. Důkazem je řada hotových jídel pod značkou Rohlik.cz, připravená podnikem Zdravé stravování s.r.o. Základem jsou poctivé suroviny bez zbytečné chemie a konzervantů. I přesto vám naše jídla v lednici vydrží díky šokovému zchlazení krátce po svém uvaření. Tak dobrou chuť!
 

Příprava jídel

Strava se připravuje z kvalitních surovin vždy den předem. Pokud je to možné, používají bio produkty, zeleninu a ovoce přímo od pěstitelů. Veškerá výroba prochází přísnou kontrolou a řídí se systémem HACCP. Aby si jídlo uchovalo nutriční hodnotu, jsou při přípravě používány šetrné technologické postupy a moderní gastronomické vybavení, např. konvektomaty. K vaření se používají čerstvé nebo mražené byliny. Minimalizuje se přidávání soli a tuků. 

Použití

Před ohřátím odstraňte obal, doporučujeme rozdělit přílohu a hlavní jídlo a ohřívat samostatně. (Přílohu cca 1min/700W, hlavní jídlo 2-3 min/700W). Nikdy nevkládejte přímo do trouby. Před podáváním dobře zamíchejte.

O výrobci

Mgr. Katka Šimková začala podnikat ve výrobě zdravého jídla na začátku roku 2008. Chtěla vytvořit alternativu šíleným krabičkovým dietám, které v té době zaplavily trh. Dbala na kvalitu, odborně sestavené jídelníčky a perfektní servis. Zákazníci tento postoj ocenili stále vzrůstajícím počtem objednávek a brzy následovalo rozšiřování výroby a další investice do technologií.

Postupně se firma přetransformovala na Zdravé stravování s r.o. a přestěhovala se do nově vybudovaného provozu ve Strážnici. V současné době se společnost zaměřuje také na výrobu doplňkového potravinářského sortimentu, jako jsou oříšková másla, chlazená jídla „Ready to Eat“, zdravé dezerty, vývary a další produkty.

Skladování

Skladujte při teplotě 0-4 °C.

Výrobce

Zdravé stravování s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice
Česká republika

Složení

těstoviny 69% (semolinová mouka, pitná voda, vaječný žloutek), sušená rajčata v oleji (sušená rajčata, slunečnicový olej, vinný ocet (siřičitany), jedlá sůl, koření, regulátor kyselosti kyselina citronová, antioxodant kyselina L-askorbová), parmská šunka 7% (vepřová kýta, jedlá sůl), parmazán 3,5% (mléko, jedlá sůl, syřidlo), olivy (olivy, pitná voda, jedlá sůl, stabilizátor glukonan železnatý), olivový olej, rukola, jedlá sůl.

Alergeny: 1 - lepek, 3 - vejce, 7 - mléko, 12 - oxid siřičitý

Nutriční hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1313 kJ / 314 kcal, tuky 16,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 3,4 g, sacharidy 31,6 g, z toho cukry 1,2 g, bílkoviny 9,9 g, sůl 1,5 g